شناسه خبر: 133142

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=133142

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با سامانه طاها
مسئول فناوری مرکز اسلامی استان گلستان گفت: کارگاه آموزشی آشنایی با سامانه طاها برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، کارگاه آموزشی سامانه طاها به منظور آشنایی بیشتر جامعه مخاطب ویژه ائمه جمعه و جماعات و مدرسین اهل سنت شهرستان مراوه تپه در مصلی این شهر برگزار شد.
در همین رابطه مسئول فناوری مرکز اسلامی گلستان گفت: این کارگاه آموزشی درخصوص آشنایی مدرسین و ائمه جماعات شهرستان مراوه تپه با سامانه طاها جهت دسترسی مفید و آسان برای برخورداری از خدمات مرکز اسلامی گلستان برگزار گردید.
وی با ذکر اهمیت سامانه طاها، افزود: مبنا و اساس کاری مرکز اسلامی گلستان از طریق سامانه طاها خواهد بود و جامعه مخاطب درخواست های خود را از طرق سامانه طاها به این مرکز اعلام نمایند.
مسئول فناوری مرکز اسلامی استان گلستان با بیان اهمیت فضای مجازی و تسریع خدمات به جامعه مخاطب، تصریح کرد: امروز با توجه به اهمیت فضای مجازی و سهولت کار و پرهیز از مراجعات حضوری برای رفاه حال طلاب و روحانیون عزیز، اولویت مرکز اسلامی گلستان در خصوص پیگیری و ارائه خدمات از طریق سامانه طاها خواهد بود و مراجعات حضوری و تلفنی در اولویت های بعدی قرار خواهند گرفت.
گفتنی است در خاتمه این کارگاه نیز توسط مسئول فناوری مرکز اسلامی استان گلستان، پیرامون سامانه طاها جلسه پرسش و پاسخ نیز برگزار شد.

فهرست