برگزاری کارگاه تخصصی شیوه‌های تبلیغ در اردوی فرهنگی راه رضوان
کارگاه تخصصی تبلیغ با حضور روحانیون، اهل سنت کشور و استان بوشهر در قالب ششمین اردوی راه رضوان با حضور استاد و مدرس برجسته حوزه و دانشگاه حجت الاسلام والمسلمین دهشت تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، صبح امروز کارگاه تخصصی تبلیغ با حضور روحانیون، اهل سنت کشور و استان بوشهر در قالب ششمین اردوی راه رضوان با حضور استاد و مدرس برجسته حوزه و دانشگاه حجت الاسلام والمسلمین دهشت تشکیل شد.
حجت الاسلام دهشت در این جلسه ضرورت تبیین اصل تبلیغ و لزوم فراگیری دانش آن و آشنایی تخصصی به شیوه‌های تبلیغ و مباحث علمی آن را مورد بحث قرار داد.
وی حوزه مهارت‌افزایی در تبلیغ را مورد اهمیت و تأکید قرار داد و گفت: باید کسی که تبلیغ می‌کند به فنون تبلیغ و مهارت‌های فصاحت و بلاغت مسلط باشد.
استاد حوزه و دانشگاه، سخنرانی دینی را سخن گفتن با جمع به نحو یک‌سویه و یک‌طرفه به منظور تاثیرگذاری در اندیشه و احساس و افکار مخاطب عنوان کرد.
وی گفت: سخنران می‌بایست با بیان خود در اندیشه و احساس و رفتار مستمعین و مخاطبین به نحو عمیق تأثیر بگذارد.
لازم به ذکر است این دوره‌های آموزشی به منظور افزایش بعد محتوایی و معرفتی اردو در کنار برنامه های زیارتی و تفریحی برگزار می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست