برگزاری کلاس قرآن برای کودکان و نونهالان در مسجد جامع رسول اکرم(ص)بخش حویق
امام جمعه اهل سنت مسجد جامع رسول اکرم(ص) روستای محروم زومه بخش حویق شهرستان تالش گفت: گذارندن اوقات فراغت در فصل تابستان بسیار با ارزش است و می تواند در آینده آنان تاثیر بسزایی داشته باشدف از این رو باید برای آن برنامه ریزی شود و شرکت در کلاس های قرآنی می تواند نقش مهمی را در این برنامه ایفا کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان، تعطیلات تابستانی برای بچه ها خوب و دوست داشتنی است اما برای پدر و مادر نگرانی هایی به همراه دارد و دغدغه بسیاری از والدین پرکردن اوقات فراغت فرزندان در فصل تابستان است، این در حالی است که آموزش قرآن در اوقات فراغت می تواند نقطه عطفی در زندگی کودکان باشد و حتی آینده آنها را تحت تأثیرات مثبت قرار دهد.

حجت الاسلام معین اعتمادی امام جمعه اهل سنت مسجد جامع رسول اکرم(ص) روستای محروم زومه بخش حویق شهرستان تالش با برگزاری کلاس های قرآنی در مسجد روستا، گامی محکم در جهت آموزش و پرورش کودکان و نونهالان برداشته و تلاش می کند تا اوقات فراغت در فصل تابستان را به فرصتی برای فراگیری تعالیم قرآنی تبدیل نماید.

وی درباره برگزاری این کلاس ها برای خردسالان گفت: گذارندن اوقات فراغت در فصل تابستان بسیار با ارزش است و می تواند در آینده آنان تاثیر بسزایی داشته باشدف از این رو باید برای آن برنامه ریزی شود و شرکت در کلاس های قرآنی می تواند نقش مهمی را در این برنامه ایفا کند.

امام جمعه اهل سنت مسجد جامع رسول اکرم(ص) بخش حویق با اشاره به داستان های آموزنده قرآن برای کودکان و نوجوانان، اظهار داشت: قرآن علاوه بر احکام و دستورات الهی، حاوی داستان های شیرین و آموزنده ای است که برای فرزندان بسیار جذاب و پند آموز و در رفتار های فردی و اجتماعی آنان می توان موثر باشد.

حجت الاسلام معین اعتمادی افزود: گاهی والدین برای ثبت نام بچه ها در کلاس های مختلف با هم مسابقه می گذراند و برای آنها هزینه زیادی هم به همراه می آورد و در بیشتر موارد نتیجه دلخواه حاصل نمی شود، در صورتی کلاس های فرهنگی و قرآنی در مساجد با هزینه های ناچیز اداره می شود و خروجی مثبتی را نیز شاهد خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست