برگزیدگان مسابقات قرآنی اهل سنت کشور با نماینده ولی فقیه در کرمانشاه دیدار کردند
آیت الله علما بر لزوم تدبر و تفکر در آیات قرآن کریم تأکید کرد و گفت: قرائت و گوش دادن به تلاوت قرآن باعث آرامش روحی و روانی انسان می‌شود اما باید درکنار قرائت قرآن به معنا ومفهوم آن توجه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ، برگزیدگان ادوار مسابقات قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت کشور با آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار صمیمی آیت الله علما اظهار داشت: قرآن پوششی دربرابر آتش جهنم است که رحمت الهی را برای قاریان قرآن نازل می‌کند.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه فرشتگان برای قاریان قرآن از خداوند ظلب مغفرت می‌کنند، افزود:همنشینی و انس با قرآن کریم یک توفیق الهی است و برای این نعمت بزرگ باید قدردان و شکرگزار بود چراکه انس با قرآن کریم موجب سعادت و موفقیت انسان در زمینه های مختلف زندگی می شود.

آیت الله علما  بر لزوم تدبر و تفکر در آیات قرآن کریم تأکید کرد و افزود: قرائت و گوش دادن به تلاوت قرآن باعث آرامش روحی و روانی انسان می‌شود اما باید درکنار قرائت قرآن به معنا ومفهوم آن توجه شود.

فهرست