شناسه خبر: 4422

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=4422

امام جمعه اهل‌سنت تکاب:
بزرگترین خطر جامعه جدایی جوانان از روحانیت است
امام جمعه اهل‌سنت تکاب با تاکید بر اینکه امروز بزرگترین خطر جامعه جدایی جوانان از روحانیت است گفت: علما و روحانیان باید دعوت‌گر خوبی برای جوانان بوده و در این راه، سنجیده عمل کرده و جوانان را به سمت خود جذب کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از  خبرگزاری فارس از ارومیه، ماموستا یحیی اسماعیلی در آیین نماز جمعه اهل سنت تکاب نمازگزاران را به رعایت تقوا دعوت کرد و با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان افزود: هم‌اکنون ایستادگی در مقابل دشمن بیش از هر چیز دیگری در جامعه اهمیت داشته و دشمن در جنگ نرم خود در فکر بمباران نقاط حساس جامعه یعنی جوانان هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه دشمن بر روی تخریب و انحراف فکر جوانان متمرکز است، جوانان باید هوشیار بوده و فریب دشمن را نخورند و همواره سعی کنند که در راه اسلام و دین حرکت کرده چون دین، سبب نابودی نابسامانی‌های جامعه مانند فساد و ظلم می‌شود.

امام جمعه اهل‌سنت تکاب با تاکید بر اینکه دولتمردان در برنامه‌ریزی‌های حکومتی باید بیشتر به فکر جوانان باشند اظهار کرد: جوانان در زمان پیامبران نیز همواره حامی نخست آنان بوده و در جنگ‌ها بر علیه دشمن شرکت می‌کردند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه امروز بزرگترین خطر جامعه جدایی جوانان از روحانیت است افزود: علما و روحانیان باید دعوت‌گر خوبی برای جوانان بوده و در این راه سنجیده عمل و جوانان را به سمت خود جذب کنند.

اسماعیلی اظهار کرد: دشمن فکر جوانان را مشوش کرده و بنابراین حکومت باید بیش از پیش در فکر جوانان و فراهم کردن ساز و کارهای لازم برای پیشرفت و موفقیت آنان باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست