امام جمعه پیرانشهر
بسیج، زیباترین جلوه مشارکت مردم در حل پیچیده ترین مشکلات اجتماعی است
ماموستا دکتر مصطفی محمودی اظهار داشت:امروز بسیج تجمع باشکوهی از وحدت، همدلی و یک پارچگی است که جامعه را به سمت ارزش های متعالی اسلام رهنمود می کند و بر ماست تا با ترویج فرهنگ بسیجی در راستای گسترش و تقویت روحیه فداکاری  و ایثار مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را هموار نماییم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، ماموستا محمودی؛ امام جمعه پیرانشهر بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

بسیج، زیباترین جلوه مشارکت مردم در حل پیچیده ترین مشکلات اجتماعی است که امام راحل(ره) با نگاه و درک بسیط خویش آن را بنیان نهادند.

امروز بسیج تجمع باشکوهی از وحدت، همدلی و یک پارچگی است که جامعه را به سمت ارزش های متعالی اسلام رهنمود می کند و بر ماست تا با ترویج فرهنگ بسیجی در راستای گسترش و تقویت روحیه فداکاری  و ایثار مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را هموار نماییم.

پرواضح است که نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی، امدادی و مجموعه دستگاه های خدمتگذار در رخدادهای مختلف چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، بلایای طبیعی و امروز حضور و نقش آفرینی شان در عرصه مبارزه با ویروس کرونا، به مدد این نیروی پرتوان، مصصم و امیدوار به پیروزی در این جنگ پیچیده هستیم.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص ایران اسلامی به ویژه بسیجیان عزیز شهرستان پیرانشهر تبریک عرض نموده ، از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیق خدمتگزاری و ادامه راه شهیدان را برای همگان مسئلت می نماینم.

ماموستا مصطفی محمودی

امام جمعه شهرستان پیرانشهر

انتهای پیام

فهرست