فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای اهل سنت مسجد جامع شافعی کرمانشاه:
بسیجیان کار فرهنگی باطل را با کار فرهنگی حق جواب دهند
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای اهل سنت مسجد جامع شافعی کرمانشاه با اشاره به اینکه تلفن همراه می تواند سلاحی مخرب و از طرفی سازنده باشد تصریح کرد: فعالیت بسیج نباید به حوزه ای خاص خلاصه شود بلکه دغدغه بسیجیان باید حفظ دین، اسلام و انقلاب باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت برهان بهرامی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای اهل سنت مسجد جامع شافعی کرمانشاه در گفتگو با رابط خبری دفتر کرمانشاه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص فعالیت جوانان در عرصه فضای مجازی ابراز داشت: فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد و بنابراین باید نیروهای انقلابی به شکل جهادی در این عرصه فعالیت کنند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای اهل سنت مسجد جامع شافعی کرمانشاه با بیان اینکه امروز کل جهان درگیر ویروس منحوس کرونا هستند گفت: امروز بسیجیان با تشکیل هسته های مختلف با توجه به اهمیت فعالیت در فضای مجازی هرآنچه که در توان دارند به منصه ظهور برسانند.

این مسئول خاطرنشان کرد: بسیجیان باید در ابتدا روح انقلابی را در خود پرورش داده و نسبت به مسائل روز خود را مجهز کنند تا بتوانند پاسخگوی هجمه های دشمنان علیه انقلاب و اسلام باشند.

بهرامی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلام با ایجاد شبهه و ابهام در دین مبین اسلام به دنبال اختلاف و تفرقه افکنی میان مسلمانان هستند ابراز داشت: امروز عمل به منویات رهبر معظم انقلاب جز واجبات بوده و بسیجیان باید در صف اول این جبهه نسخه نجات بخش رهبر معظم انقلاب در خصوص فعالیت در عرصه فضای مجازی، قرار گیرند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای اهل سنت مسجد جامع شافعی کرمانشاه تأکید کرد: بسیجیان با در زمینه های مختلف از جمله تولید محتوا  جهت نرم افزارهای ارتباطی، وبلاگ نویسی، نشر وصایای شهدا، پاسخگویی به شبهات و جذب جوانان در فضاهای دینی و معنوی و… همچون شهدا جهادی پا در این عرصه گذاشته و فعالیت کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه تلفن همراه می تواند سلاحی مخرب و از طرفی سازنده باشد تصریح کرد: فعالیت بسیج نباید به حوزه ای خاص خلاصه شود بلکه دغدغه بسیجیان باید حفظ دین، اسلام و انقلاب باشد، دشمن با تغذیه افراد افراطی و اسلام نما فضای مجازی را مملو از شبهه و تفرقه می کند بنابراین باید فعالیت های فرهنگی و موثر در فضای مجازی منعکس گردد و بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب کار فرهنگی باطل را با کار فرهنگی حق جواب داد.

فهرست