بسیج سازندگی همواره یاور محرومین است/ معلمان نقش مهمی در سعادت جامعه دارند
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: بسیج سازندگی همواره به دنبال رفع مشکلات و سازندگی مناطق محروم و در کنار مردم بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از پایگاه خبری لادیز، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، بیان کرد:رمضان، ماه برکت، رحمت، مغفرت، توبه، صبر و مواسات و ماه تقوا و طهارت و رهایی از شر نفس و به خدا پیوستن است، ماهی که در نزد خدا برترین ماه‏هاست. روزهایش برترین روزها و شب‏هایش برترین شب‏ها و ساعات آن برترین ساعت‏ها است.

وی ضمن تبریک هفته عقیدتی و سیاسی سپاه و شهادت استاد مطهری، افزود: عقیدتی و سیاسی سپاه نقش مهمی در بصیرت افزایی دارد ، شهید مطهری  توانست نقش بسیار موثری در نهادینه کردن مبانی اسلام ایفا کند، امروز جایگاه معلمین ویژه و رفیع است و معلمان نقش مهمی در سعادت جامعه دارند، دولتمردان باید به این قشر زحمتکش و مشکلات آنان رسیدگی کنند و بیانات رهبر معظم انقلاب نیز درباره تکریم مقام معلم و رسیدگی به مشکلات آنان بسیار خیرخواهانه بود.

وی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی همواره به دنبال رفع مشکلات و سازندگی مناطق محروم و در کنار مردم بوده است و سپاه پاسداران خدمات زیادی در راستای محرومیت زدایی ،اشتغالزایی و عمرانی انجام داده است و از ابتدای انقلاب تاکنون در کنار مردم و سایر مسئولین بوده است به خصوص در سیل اخیر نقش بسیج سازندگی بسیار مشهود بود.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: آیت الله رئیسی با روحیه و رویکردی انقلابی به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد و برنامه هایی سازنده برای دستگاه قضایی دارد تا مشکلات استان سیستان و بلوچستان برطرف شود و مورد استقبال گرم مردم استان ما نیز قرار گرفتند وحدت بین شیعه و سنی ،برقراری عدالت و حل مشکلات مردم رویکرد وی در سفر به این استان بود.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه اذعان کرد:مسئولین بومی و مردمی مشکلات مردم را بیشتر درک در جهت رفع آنان تلاش می کنند و مردم نیز خواستار استفاده از مدیران بومی هستند، مسئولین سعی کنند در این ماه مبارک رمضان، اقلام ضروری مردم را با نظارت بیشتر عرضه و توزیع کنند و با برپایی نمایشگاه، نیازهای ضروری مردم را در این ماه با قیمت مناسب در اختیار مردم بگذارند و امیدواریم این نمایشگاه در میرجاوه نیز به زودی برپا شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست