شناسه خبر: 133224

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=133224

امام جمعه اهل سنت بیجار:
بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی است
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی است و در تمام صحنه‌های مهم و سرنوشت‌ساز کشور حضوری مقتدر و تاثیرگذار داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت  از کردستان، لقمان محمدی با اشاره به فرمایشات امام راحل در مورد جایگاه بسیج و این جمله تاریخی ایشان که “بسیج لشکر مخلص خداست”، اظهار کرد: امام امت با این جمله ماندگار چه زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده‌اند.

 

وی با تبریک هفته بسیج به تمام بسیجیان در ایران اسلامی، گفت: هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند، خاطرنشان کرد:‌ بسیج نیرویی همیشه در صحنه است و در تمام عرصه‌های حساس و سرنوشت‌ساز تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است.

 

امام جمعه اهل سنت بیجار تصریح کرد: بسیج از زمان تشکیل تا به امروز در تمام صحنه‌های مهم و سرنوشت‌ساز همچون دفاع از انقلاب، دفاع مقدس، سازندگی و غیره توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

 

ماموستا محمدیان با تاکید براینکه بسیج مایه مباهات و افتخار نظام است، اذعان کرد: بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس با سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و لحظه‌های نابی را در تاریخ این سرزمین ثبت نمود و امروز نیز در عرصه ای دیگر و این بار در میدان‌های فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این آب و خاک در جهاد است.

 

به گفته وی، بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگذار در رخدادهای مختلف چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی چون سیل و زلزله و امروز اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا حقیقتا کم نظیر، بی بدیل و شایسته تقدیر است.

فهرست