شناسه خبر: 5978

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=5978

امام جمعه اهل سنت نيل شهر:
بنا به فرموده امام راحل خرمشهر را خدا آزاد کرد.
مولوي عبدالواحد رمضاني گفت: مجاهدت رزمندگان اسلام در اين عمليات باعث شد شورای عالي انقلاب فرهنگی سوم خرداد را به عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی نامگذاري نمايد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مولوی عبدالواحد رمضانی در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: بنا به فرموده امام راحل خرمشهر را خدا آزاد کرد.

وی افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی سوم خرداد را به عنوان روز مقاومت و ایثار و پیروزی در تقویم رسمی ایران نامگذاری نموده است.

ایشان با اشاره به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در رابطه با آزادسازی خرمشهر و ایثار رزمندگان اسلام در این راه، اظهار داشت: امام خمینی(ره) بعد از آزاد سازی خرمشهر فرمودند، سپاس بیحد بر خداوند قادر که رزمندگان متعهد و فداکار را مورد عنایت و حمایت خویش قرار داد و سپاس بیحد خداوند قادر را که نصر بزرگ خود را نصیب ما فرمود هزاران بار مبارک باد بر شما عزیزان و نور چشمان اسلام این فتح و نصر عظیم.

مولوی رمضانی ادامه داد: مقام معظم رهبری حفظه الله در رابطه با آزادسازی خرمشهر فرمودند، روز آزادی خرمشهر را به عنوان یک یادبود و افتخار ملی و میهنی باید گرامی داشت چرا که ملت بزرگ ایران به خاطر صبر و ایمان به این پیروزی عظیم دست یافتند و تاریخ و آینده گزارش کار و تلاش های رزمندگان را همیشه در خود حفظ خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست