امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:
بهره مندی از آب های سدهای استان گلستان حق مردم منطقه است
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: بهره مندی از آب های سدهای استان گلستان حق مردم منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان،  آخوند عبدالکریم جاور در نماز جمعه اهل سنت گنبد کاووس در پی حادثه سیل استان گلستان گفت: با آینده نگری در جهت پیشگیری از خسارات جانی و مادی مردم منطقه با بهره گیری از نظرات کارشناسان اهل فن و با برنامه ریزی اصولی و تامین منابع بطور فوق العاده اقدام موثریی انجام شود.

وی تصریح کرد: در این راستا تسریع در اجرای لایروبی بستر رودخانه ها،‌ تعمیر و بازسازی تاسیسات سد های گلستان و وشگمیر، مبارزه با اخلاگران نظم طبیعتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه، مصیبت وقوع سیل در استان گلستان، ترکمن صحرا و چند استان جنوبی و غربی کشور عزیزمان آزمایش الهی بود اظهار داشت: چندین و چند روز است که مردم ساکن در روستاها و شهرها از کلاله،‌ گالیکش، مینودشت، گنبدکاووس تا کرانه های دریای خزر بخصوص شهرستان های آق قلا و بندر ترکمن و کمیش تپه با مصیب سیل دست به گریبانند و دیدن صحنه های حزن انگیر این واقعه اشک از چشمان هر فردی انسان دوستی جاری می سازد.

وی با تقدیر و تشکر از امداد رسانان نیروهای مسلح، هلال احمر، شهرداری و کمک های همه جانبه و انساندوستانه مردم از سراسر کشور متذکر شد: در حال حاضرعلاوه بر مدیریت بازسازی اماکن شهری و روستایی ساماندهی کمک های مردمی نیز اهمیت ویژه برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست