مولوی عنایت الله رسولی زاده
به دستورات ستاد کرونا عمل کنیم/ اروپا و آمریکا غیر قابل اعتماد هستند
در این راستا بهتر است همه مردم مذاهب و اقشار مختلف برای برگزاری نماز ها و مراسمات مذهبی و... به دستور العملهای ستاد کرونا عمل کنند زیرا به فرموده رهبر انقلاب بیماری کرونا جدی است و هر روز بیشتر جلولان می‌دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی عنایت اله رسولی زاده، امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز  در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون سخنرانی روز گذشته رهبر معظم انقلاب گفت:

مولوی عنایت اله رسولی زاده، امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز  در این راستا بهتر است همه مردم مذاهب و اقشار مختلف برای برگزاری نماز ها و مراسمات مذهبی و… به دستور العملهای ستاد کرونا عمل کنند زیرا به فرموده رهبر انقلاب بیماری کرونا جدی است و هر روز بیشتر جلولان می‌دهد.

وی بیان کرد: هدف آمریکا و ترامپ پیر از اعمال تحریم های ناجوانمردانه به ستوه در آوردن مردم از نظام و انقلاب است اما آن قدر کوتاه فکر و ابله هستند که نمی دانند اراده ملت ایران با آگاهی و هوشیاری که اثبات کردند همه گویای آن است که تحریم‌ها ما را قوی‌تر و راه پیشرفت را هموارتر می‌کند.

وی ادامه داد: تعرض های خیابانی و خشونت علیه مردم که امسال علیرغم هدفی که دشمن برای ایجاد تابستان داغ در ایران داشت که اکنون دامن خودشان را گرفته نشان از قطعی بودن زوال حکومت آمریکا است.

رسولی زاده تصریح کرد: دشمن با تحریم‌ها به دنبال ورشکستگی اقتصادی در کشور ایران است که راهکار خنثی سازی این توطئه نیز بکارگیری توان داخلی به نیروهای جوان جهادی برای رفع مشکلات است.

وی اذعان کرد: این روزها دشمنان سعی دارند با تحریف حقایق به آسایش و آرامش لطمه وارد کنند که این ترفندهای شوم آنان تاثیری در اراده پولادین ملت ایران ندارد، این ملت با توکل بر خدا و پشتیبانی رهبری در دهان دشمن می‌زنند.

امام جمعه اهل سنت سرباز تصریح کرد: ملت ایران همچنان با گذشت بیش از ۴۰ سال محکم و قوی ایستاده، اکنون نیز با عمل به راهبردهای اقتصاد مقاومتی تحریم ها را دور و باعث عقب نشینی و افول هر چه زودتر دشمنان و ایادی استکبار در راس آنان ترامپ پیر خواهیم شد.

وی با بیان اینکه اروپا و آمریکا غیرقابل اعتماد هستند، گفت: مسئولان نباید دلخوش به بیگانگان باشند کلی حل مشکلات در درون کشور است، بعد از خروج آمریکا از برجام اروپایی هاهیچ اقدامی برای مقابله با تحریم‌ها در این راستا به جای اعتماد به بیگانگان و دل خوش کردن به لبخند دروغین آنان باید موانع تولید را رفع و ساختار بودجه و نظام بانکی را اصلاح کرد. تا به موفقیت های روزافزون رسید.

فهرست