مدرس حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش :
به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر جولان توسط آمریکا با تمام قوانین بین المللی در تناقض است
حجت‌الاسلام غیاث‌الدین بدری ، استاد مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش و امام جمعه مسجد رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم ضمن محکوم کردن سیاست های خصمانه دولت آمریکا و طرفداری این دولت از رژیم غاصب صهیونیستی ، این تصمیم ترامپ را مردود و غیر قانونی عنوان کرد و گفت : به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان توسط دولت آمریکا با تمام قوانین بین المللی در تناقض است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در دیدار با نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی فرمانی را که در آن حاکمیت این رژیم بر بلندی های جولان از سوی آمریکا به رسمیت شناخته می شود را امضا کرد .

این اقدام با واکنش منفی سایر کشور ها همراه بود و دمشق نیز این اقدام را تجاوز آشکار به حاکمیت سوریه دانسته است .

در همین راستا حجت‌الاسلام غیاث‌الدین بدری ، استاد مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش و امام جمعه مسجد رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم ضمن محکوم کردن سیاست های خصمانه دولت آمریکا و طرفداری این دولت از رژیم غاصب صهیونیستی ، این تصمیم ترامپ را مردود و غیر قانونی عنوان کرد و گفت : به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان توسط دولت آمریکا با تمام قوانین بین المللی در تناقض است .

مدرس حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش با اشاره به واکنش جهانی نسبت به این اقدام گفت : این تصمیم پیامدهای منفی ای به دنبال خواهد داشت و اوضاع منطقه و سوریه را وخیم تر خواهد کرد .

امام جمعه مسجد رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم افزود : این اقدام در راستای سیاست های خصمانه دولت آمریکا در منطقه است که قصد دارد بر طبل بی ثباتی در سوریه و منطقه بکوبد .

وی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به فشار اقتصادی آمریکا بر ملت ایران ، گفت : ملت ایران با تکیه بر نیروهای داخلی در مقابل این فشار ها ایستادگی خواهد کرد .

حجت‌الاسلام غیاث‌الدین بدری با اشاره به نامگذاری سال جدید با نام رونق تولید توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی ، افزود : تنها راه مقابله با تحریم ها و فشار ها رونق تولید کالاهای داخلی است و همه ما وظیفه داریم برای تحقق این شعار در سال جدید تلاش نماییم .

مدرس حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش گفت : حوادث سیل اخیر نمونه بارز وحدت و همدلی ملت ایران بود و این حمایت باید ادامه داشته باشد تا مناطق سیل زده در کشور به حالت عادی بازگردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست