بیانیه امام جمعه اهل سنت تایباد در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا؛ امام جمعه اهل سنت تایباد در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا بیانیه ای صادر کرد.
مولوي توكلي گفت: اقدام آمريكا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ايران در ميان گروههاي تروريستي نشان از ترس استكبار و رژيم صهيونيستي از اين نيروي مردمي و مقاوم دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان مولوی توکلی امام جمعه اهل سنت تایباد در بیانیه خود ضمن محکوم کردن این اقدام منزجر کننده اظهار داشت: همزمان با نزدیک شدن به انتخابات پارلمانی در سرزمین های اشغالی و رو شدن پرونده های فساد خانواده نتانیاهو، ترامپ رئیس جمهوری ابله آمریکا با خوش رقصی برای نتانیاهو، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست به اصطلاح “تروریستی” خود قرار داد.

استقبال لحظه ای رژیم تروریست و غاصب صهیونیست، نشان داد این رژیم تا چه حد از جانب پاسداران انقلاب اسلامی در هراس است و به خیال خام خود، دستاورد بزرگی برای انتخابات پیش رو به دست آورده است.

افسارگسیختگی دولت آمریکا این روزها حد و مرزی ندارد و این رژیم تروریستی و تروریست پرور، در حال بذل و بخشش گوشه گوشه جهان اسلام به اسرائیل است، بدون آنکه قانونی در جهان وجود داشته باشد یا حقوق بین الملل مفهومی برای آنها داشته باشد.

اینجانب اقدام رژیم تروریستی آمریکا در قرار دادن نام پاسداران صلح و امنیت ایران اسلامی را در فهرست به اصطلاح “تروریستی”  به شدت محکوم نموده و از حقوقدانان و مسئولان ورزات امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تقاضا دارم ضمن برخورد و اقدام قاطع، موضوع را از طرق قانونی در سطح جهانی پیگیری تا سرانجام به منزوی شدن این رژیم منحوس در سطح جهانی به یاری حضرت باریتعالی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست