سخنران پیش از خطبه هاي نماز جمعه روستاي كهنه جلگه:
بیانیه گام دوم انقلاب نکات بسیار ارزنده ای دارد که می بایست در مجامع مختلف به تبیین آن پرداخت.
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان راز و جرگلان گفت: مقاومت در برابر دشمنان و متکی بودن به تولید داخل و استقلال و آزادی و سبک زندگی اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر از مهمترين شاخصه هاي اين بيانيه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنام ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، سرهنگ عبدالله صادقی فرمانده منطقه انتظامی راز و جرگلان در سخنان پیش از خطبه های این هفته نمازجمعه اهل سنت روستای کهنه جلگه ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: پیامبر اکرم(ص) در حدیثی فرموده اند امنیت و سلامتی دو نعمت الهی است.

وی افزود: در هفته نیروی انتظامی قرار داریم و از کسانی که عهده دار امنیت کشور هستند تقدیر و تشکر می کنیم و به آنها این هفته را تبریک عرض می نماییم.

ایشان ابراز داشت: هر چیزی که نظم عمومی را مختل کند مشکل اجتماعی نامیده می شود نیروی انتظامی نیز با آموزش همگانی سعی دارد نظم عمومی را فراهم کند.

فرمانده منطقه انتظامی راز و جرگلان خاطر نشان کرد: معمولا برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید از پدر مادر شروع کنیم چرا که فرزندان از رفتار ما عبرت می گیرند.

ایشان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: مقاومت در برابر دشمنان و متکی بودن به تولید داخل و استقلال و آزادی و سبک زندگی اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین شاخصه های این بیانیه است.

سرهنگ صادقی ابراز داشت: این بیانیه نکات بسیار ارزنده ای دارد که می بایست در مجامع مختلف به تبیین آن پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست