امام جمعه قصرشیرین:
بیانات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب است/ ضرورت تداوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی
امام جمعه شهرستان قصر شیرین با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر انقلاب واکسن های کرونای آمریکا و فرانسه را ممنوع فرمودند بنابراین قطعأ توطئه دشمن در پس پرده بوده و ما باید دستورات رهبر معظم انقلاب را فصل الخطاب همه امور قرار دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا غلامی امام جمعه شهرستان قصر شیرین با اشاره به لزوم توجه به توصیه های وزارت بهداشت و درمان کشور ابراز داشت: هر واکسنی که به تایید وزارت بهداشت و درمان کشور و جامعه بهداشتی برسد، برای استفاده مردم مشکلی ندارد.

امام جمعه قصرشیرین تصریح کرد: رهبر انقلاب واکسن های کرونای آمریکا و فرانسه را ممنوع فرمودند بنابراین قطعأ توطئه دشمن در پس پرده بوده و ما باید دستورات رهبر معظم انقلاب را فصل الخطاب همه امور قرار دهیم.

این مسئول بیان داشت: بیانات رهبر معظم انقلاب همواره توطئه های دشمنان را روشن و نمایان کرده و راه صحیح و غلط را نشان داده است تا مردم و به خصوص جوانان در دام دشمن نیفتند.

ماموستا غلامی یادآور شد: همه ما باید هوشیار بوده و از دستورات الهی دین مبین اسلام و توصیه های رهبری جدا نشویم و جوانان باید با هوشیاری کامل میانداری کرده و میدان را خالی نکنند تا از توطئه های دشمن در امان باشند.

اما جمعه شهرستان قصرشیرین در پایان اظهار داشت: رعایت مسائل بهداشتی وظیفه هر فرد است و ما مسلمانان باید بیشتر به مسائل بهداشتی اهمیت دهیم زیرا این از توصیه های پیامبر اسلام (ص) است که فرمودند “النظافه من الایمان” یعنی نظافت و پاکیزگی از ایمان است

فهرست