عالم دینی اهل سنت بندر چارک:
بیانات مقام معظم رهبری، مرهمی بر درد ها و جراحات مردم مسلمان هند بود
شیخ مسعود راهبر گفت: بیانات و موضع مقام معظم رهبری در این برهه از زمان از مردم مظلوم وستمدیده هند نقطه عطف وقوت قلب مومنین جهان گردید و مرهمی بر درد و جراحات مردم مسلمان هند بود.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان، شیخ مسعود راهبر، دبیر شورای روحانیت شهرستان بندر لنگه و خطیب جمعه اهل سنت بندر چارک در گفت و گو با خبر نگار این پایگاه اظهار داشت:  در حالیکه جهان و کشورها مشغول از بین بردن ویروس کرونا هستند در یک سکوت خبری فجایع دلخراش وجنایت بشری در کشور هند بر سر مسلمانان مظلوم صورت می گیرد .

وی بیان داشت: تصاویر دلخراش کشتار زنان وخردسالان ومردان بیگناه که تنها جرم آنان مسلمان بودن است دل هر انسان آزاده ای را بدرد می آورد.

شیخ راهبر ضمن محکومیت این کشتار وقیح که توسط هندوهای افراطی وچراغ سبز آمریکا و صهیونیست صورت می گیرد، خاطر نشان شد: عاجزانه از حکام کشورهای اسلامی و آزادی خواهان جهان تقاضا دارم به فریاد این مظلومان مسلمان هند برسند.

وی افزود: از خداوند متعال مسئلت دارم شر وکید دشمنان اسلام و مسلمین را هر جای عالم به خودشان باز گرداند.

شیخ راهبر تاکید کرد: بیانات و موضع مقام معظم رهبری در این برهه از زمان از مردم مظلوم وستمدیده هند نقطه عطف وقوت قلب مومنین جهان گردید و مرهمی بر درد وجراحات مردم مسلمان هند بود.

 

 

فهرست