امام جمعه اهل سنت وارده سرای اسالم :
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن مدبرانه و قاطعانه بود
حجت الاسلام علی پورمحمدی در گفت و گو با رابط خبری گیلان بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن را مدبرانه و قاطعانه توصیف کرد و گفت: بیانات ایشان به آمریکا و همه جهانیان ثابت کرد که خط ولایت همچنان در مسیری که توسط امام راحل (ره) بنیان گذاری شده است قرار دارد و با گذشت 40 سال بعد از پیروزی انقلاب آن را ادامه می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان: حجت الاسلام علی پورمحمدی در گفت و گو با رابط خبری گیلان بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن را مدبرانه و قاطعانه توصیف کرد و گفت: بیانات ایشان به آمریکا و همه جهانیان ثابت کرد که خط ولایت همچنان در مسیری که توسط امام راحل (ره) بنیان گذاری شده است قرار دارد و با گذشت ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب آن را ادامه می دهد.

وی در ادامه انعطاف در مقابل استکبار جهانی و آمریکا را مخالف و متضاد با اصول و آرمان انقلاب اسلامی عنوان کرد و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با بیانات روشن و قاطعانه خود نسبت به آمریکا، این سخن امام خمینی (ره) را که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند را به یاد همگان آوردند و سخنانشان مصداق همین جمله تاریخی بنیان گذار انقلاب اسلامی بود.

امام جمعه اهل سنت مسجد امام شافعی وارده سرای اسالم افزود: تاکید مقام معظم رهبری در این دیدار و سایر دیدارها بر منویات حضرت امام (ره) بوده است و این امر نشان دهنده اهمیت ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی است که باید به عنوان اصول انقلاب به آن نگاه شود و برای حفظ آن همه مسئولیت پذیر باشند.

وی با اشاره به قدرت ایران در منطقه و جهان، خاطر نشان کرد: امروز کشورهای جهان به این نتیجه رسیده اند که ایران اسلامی بدون اتکا به هیچ کشوری، یک قدرت مستقل در منطقه و جهان محسوب می شود.

حجت الاسلام علی پورمحمدی افزود: انقلاب اسلامی ایران قدرت و نقوذ خود را به خاطر پشتیبانی مردمی به دست آورده است و ملت انقلابی ایران به دلیل اینکه خودشان در طول این چهل سال سختی ها، فشار ها و جنگ را پشت سر گذاشته اند و شهیدان زیادی را به اسلام و انقلاب اسلامی هدیه نموده اند از انقلاب مردمی خود محافظت می کنند و در واقع قدرت کشور ما از مردم است و مردم هستند که نگهبان نظام می باشند.

وی با اشاره به نقطه نظرات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار داشت: نمی توان ادعا کرد که در کشور هیچ ایرادی وجود ندارد اما همین که مسئولان نظام این مشکلات را قبول می کنند و برای رفع آن تلاش می نمایند برای مردم ارزشمند خواهد بود و هر چقدر این تلاش ها خالصانه تر باشد برکاتش به مردم و نظام خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست