امام جمعه پیرانشهر
بیانیه امام جمعه پیرانشهر درباره سالگرد ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب صادر نمود
 ماموستا مصطفی محمودی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب، سند اقتدار ملت ایران است   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ماموستا مصطفی محمودی ، امام جمعه پیرانشهر درحمایت از بیانیه راه گشا وفصل الخطاب رهبری در سالگرد ابلاغ موضوعات ( بیانیه گام دوم انقلاب ) بیانیه ای را به شرح ذیل صادر نمود.

بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ ابلاغ و منتشر شد به نوعی سند اقتدار ملت ایران است. بیانیه گام دوم انقلاب علاوه بر جمع بندی نتایج حاصله در ۴۰ ساله نخست، برنامه اجرایی و عملی برای ورود به دهه پنجم و یک هدف گذاری بزرگ برای دستیابی به موفقیت های بیشتر است.

انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.

در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند. بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به ‌ویژه جوانان که به‌ مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌ پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

مصطفی محمودی

امام جمعه پیرانشهر

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست