.
بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استانهای گلستان و گیلان در محکومیت آمریکا برای قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست گروه‌های تروریستی
.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استانهای گلستان و گیلان در پیامی قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست گروه‌های تروریستی توسط آمریکا را محکوم کرد.

 

در متن این بیانیه آمده است:

قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست «سازمان‌های تروریستی از نظر دولت ایالات‌متحده آمریکا» بار دیگر خوی امپریالیستی و مداخله‌جویانه حاکمیت این کشور را نزد جهان برجسته ساخت.

رییس جمهوری افراط گرای آمریکا پس از چشم پوشی بر جنایات خونین عربستان و رژیم جعلی اسراییل  و داعش علیه مردم مظلوم یمن، فلسطین، سوریه و عراق و به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم جلاد اسراییل، همزمان با به رسمیت شناختن حق مالکیت کشور غاصب اسرائیل نسبت به بلندیهای اشغال شده جولان، بر خلاف عرف و مناسبات بین المللی، نیروی نظامی رسمی یک کشور عضو سازمان ملل متحد یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داده است تا با این کار ضمن خوش خدمتی به رژیم‌های پولدار و ستم‌گر منطقه، به خیال واهی خود بتواند بار دیگر در خاورمیانه و جهان جولان دهد و جلوی نفوذ معنوی ایران را در منطقه بگیرد.

اما زهی خیال باطل، چون اگر رژیم آمریکا تمام ملت ایران را هم در فهرست گروه‌های تروریستی قرار دهد، به جز سرخوردگی و رسوایی در منطقه و جهان چیزی دیگر برایش ندارد و فقط زمان سقوط در باتلاق را برای خود نزدیکتر  و پیروزی مستضعفان در جهان را تسریع می‌کند. آری این وعده خداوند بزرگ و بی همتا است که می‌فرماید:« ما می‌خواهیم بر مستضعفان زمین منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم‌.» (قصص ۵)

مأموریت تاریخی سپاه صیانت از انقلاب اسلامی ایران است و انقلاب اسلامی ایران یک نهضت ملی و دینی بود که به استقرار جمهوریت و تداوم اسلامیت به عنوان فرهنگ ملت ایران منجر شد. فرزندان و برادران و پدران میلیون‌ها ایرانی عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده‌اند و هستند. و مادران و زنان و دختران بسیاری از ایرانیان، عزیزان خویش را در جبهه‌های جنگ و شهادت، با آرم سپاه پاسداران از دست داده‌اند و نمی‌توانند عواطف و علایق خود را به این نهاد با یک اعلامیه دولت آمریکا کنار بگذارند.

این جسارت بزرگ آمریکا در دخالت امور داخلی جمهوری اسلامی ایران، نشان از اوج دشمنی و عصبانیت توأم با شکست متفتضحانه این دولت متخصام با نظام های اسلامی در مقابل عظمت، اقتدار و پیروزی های غرورآفرین سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف مبارزه با ظلم، استکبار و استعمار جهانی در منطقه غرب آسیا دارد.

به طور قطع بازی دولت آمریکا به سردمداری ترامپ احمق درجه یک آمریکایی! با دم شیر، فقط منجر به منفور شدن و منزوی‌تر شدن آمریکا در عرصه بین المللی خواهد شد، چیزی که پایان کار این ابرقدرت پوشالی را سریع‌تر از انتظارها رقم خواهد زد و شکست‌های بزرگتر و نزدیک‌تری را برای جریان‌های آمریکایی صهیونیستی و عبری عربی به وجود خواهد آورد.

هر چند تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خشم ملت مردم ایران و دولت و نظام مقتدر آن را برانگیخت اما از آنجایی که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد، در پویشی همگانی ملت ایران در دفاع از حریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همه یک صدا فریاد «من هم یک پاسدارم» را سر دادند تا دشمنان نظام جمهوری اسلامی بدانند که این نظام و مدافعان و ارتشیان آن تنها نیستند و همه یک صدا سپاهیانی مبارز در جبهه دفاع از حریم وطن در برابر دشمنان و مدافع مظلومان جهان در قبال استکبار و استعمار جهانی هستند.

مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، ائمه جمعه و جماعات ، روحانیون و طلاب و اقشار مختلف اهل سنت استان گلستان، هم صدا با آحاد ملت خدا جو و استکبار ستیز ایران اسلامی، ضمن محکوم کردن اقدام نفرت انگیز و نابخردانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، اعلام می‌کند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متعلق به انقلاب و مردم شجاع ایران و امت اسلامی و در کنار سایر یگانهای نظامی و انتظامی، نهاد رسمی و قانونی حافظ انقلاب و تمامیت ارضی کشور و خار چشم بدخواهان جمهوری اسلامی ایران است و بنا به فرمایش رهبر کبیر انقلاب ، اعتقاد راسخ داریم اگر سپاه نبود کشور هم نبود. لذا به وجود این نهاد ارزشی می‌بالیم و با تمام توان در کنار سایر مردم و مسئولان کشور از سپاه پاسداران حمایت می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست