بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در راستای اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در راستای اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام بیانیه ای صادر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام بیانیه ای صادر کرد

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد؛

 

بسمه تعالی

باردیگر عوامل استکبار و صهیونیست بااقدامی ناپسند و تکرار حرکت توهین آمیز به مقدسات مسلمانان با بازنشر کاریکاتور اهانت آمیز علیه ساحت مقدس پیامبر اسلام و توهین به قرآن کریم به بهانه آزادی بیان توسط نشریه فرانسوی شارلی ابدو قلب بیش از یک میلیارد و هفتصد میلیون مسلمان را در اقصی نقاط جهان جریحه دار نموده اند.

بدون شک این حرکت شیطانی که سالهاست شروع شده درمسیر ضلالت قدم گذاشته و فکر می کنند می توانند خورشید عالم تاب حضرت محمد (ص) راخاموش کنند. غافل از اینکه وعده پروردگار برآنست که اسلام به عنوان آخرین و بهترین و کاملترین دین انسان ساز آسمانی تمام جهان رافراخواهد گرفت.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه این حرکت زشت نشریه فرانسوی شارلی ابدو که با حمایت کشورهای غربی صورت گرفته است را به شدت محکوم نموده و اعلام می کنیم که این عمل زشت نشان از عمق کینه دنیای غرب بااسلام و جامعه اسلامی بوده وجهان کفر باسکوت خود و تایید این عمل ناپسند دراندیشه تضعیف اسلام و جامعه اسلامی و جنگ بین ادیان ومذاهب می باشند.

لذا بر همه امت اسلامی واجب است تا با اتحاد و انسجام اسلامی ،بیداری، بصیرت و مقاومت در مقابله با اهانت به مقدسات اسلامی موضع جدی گرفته و نگذارند تابا ادامه این توهین ها پروژه اسلام هراسی خود را اجرا نمایند و چهره غیر واقعی ازاسلام  و قرآن وپیامبر اسلام را به نمایش بگذارند.

درپایان ضمن تشکر و قدر دانی از پیام قاطعانه و حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از همه مسلمانان می خواهیم  روحیه استکبارستیزی خود را تقویت نمایند و باتلاش مضاعف درجهت تحقق وعده الهی که نابودی ظلم درجهان هستی است گام بردارند.

 

فهرست