.
بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استانهای گلستان و گیلان به مناسبت هفته “سربازان گمنام”
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استانهای گلستان و گیلان در بیانیه‌ ای ضمن تبریک میلاد با سعادت امام زمان (عج) و هفته «سربازان گمنام» اعلام کرد: امنیت پایدار مثال زدنی امروز ایران مرهون مجاهدت‌های خاموش وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، در این بیانیه آمده است:

بی‌تردید اقتدار اطلاعاتی و امنیتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در ایجاد امنیت پایدار در جامعه و خنثی‌سازی توطئه‌های بی شمار دشمنان از ابتدای انقلاب اسلامی، مرهون فداکاری و گذشت نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور و خون پاک شهیدان گرانقدر و مظلوم این مجموعه می باشد.

این نیروهای مردمی به مدد رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، توانسته‌اند با پایداری، استقامت و ایثار، امنیتی زنده و هوشمند را پشتوانه نظام و ملت ایران اسلامی قرار بدهند.

درک عمیق جامعه اطلاعاتی و امنیتی کشور از تهدیدات و فرصت‌های معطوف به امنیت ملی کشور و پیش‌بینی ساز و کارهای تخصصی، حرفه‌ای و کارآمد، این مجموعه را به سطح قابل اطمینانی از دانایی و توانایی رسانده است به گونه ای که هم اکنون الگوی امنیتی جمهوری اسلامی ایران را به یک الگوی فراسرزمینی تبدیل کرده‌اند.

حافظه تاریخی ملت ایران شهادت می‌دهد، سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشراف اطلاعاتی و مراقبت همه جانبه بر طراحی‌ها و ترفندهای دشمنان انقلاب اسلامی به ویژه شیطان بزرگ (آمریکا) و بدخواهان داخلی، با ایثار و تلاش مثال زدنی، با پیروی از رهنمودهای حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نیز بکارگیری شیوه‌های مدرن، موثر و انقلابی بر آن‌ها فائق آمده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست