شناسه خبر: 61731

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=61731

بیانیه علمای اهل سنت کشور به مناسبت روز جهانی قدس
علمای اهل سنت کشور به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس: ضمن پایبندی به آرمان های بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی با محکومیت جنایات اشغالگران نخواهیم گذاشت این آرمان الهی یعنی رهایی مستضعفان عالم و خواری دیوسیرتان ددمنش به فراموشی سپرده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت،علمای اهل سنت کشور در کنار همه ی اقشار و اقوام با صدور بیانیه ای مشترک به استقبال روز جهانی قدس رفتند.

متن بیانیه مشترک علمای اهل سنت کشور به این شرح است:​

ماه مبارک رمضان، موسم تمرین صبر و استقامت است که در پرتو آن ارمغان نصرت الهی به جامعه ایمانی نوید داده می شود؛ قرآن مجید نیز پیروزی یک جامعه را محصول پایداری، مقاومت و نهراسیدن از دشمن معرفی می نماید، چرا که سنت الهی، برافراشتن پرچم ایمان و حق و پیشوایی حق مداران، مجاهدان صبور و خداخواه است. در این رهگذر است که جان‌های خفته بیدار و تن های خسته شکیبا می شوند تا حرکت آزادی خواهانه مسلمانان پرشتاب و رستاخیز اسلامی در پهنه گیتی فراگیر شود.

اکنون که گفتمان بیداری اسلامی به عنوان، ثمره شیرین اسلام انقلابی در اندیشه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حفظه‌الله، چالش‌های مهمی فراروی جهان سرمایه‌سالار و مادی‌گرا قرار داده و اقیانوس ایثار و اخلاص را در پهنه حیات جامعه بشری ایجاد و دل‌های آزادی‌خواهان را تا رسیدن به ساحل نجات همراهی خواهد کرد، دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین به بدل‌سازی اسلام اصیل، روی آورده و با پشتیبانی از خیانت‌کاران به اسلام و مسلمین، پنجه در چهره اصیل اسلامی افکنده و با رفتار نابخردانه و متحجرانه، فضای جوامع اسلامی را غبارآلود نموده است.

امسال امت اسلامی و آزادگان جهان در شرایطی به استقبال”روز جهانی قدس” می‌روند که جهان درگیر ویروس منحوس کروناست و میدان نمایش حضور مردم در صحنه دفاع از آرمان قدس شریف خالی و خشم انقلابی آنان جلوه ی دیگری پیدا نموده است. در این راستا فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نقشه راه امت مسلمان را ترسیم و روزنه های امید برای فروپاشی رژیم پلید صهیونیستی را فراهم خواهد نمود.

علما و اندیشمندان اهل سنت در جمهوری اسلامی ضمن پایبندی به آرمان های بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی با محکومیت جنایات اشغالگران برای نجات امت اسلامی از لوث این غده سرطانی تلاش و نخواهند گذاشت این آرمان الهی یعنی رهایی مستضعفان عالم و خواری دیوسیرتان ددمنش به فراموشی سپرده شود.

۱ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • مولوی غلامعلی عادل صالحی
    خرداد ۲, ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ق٫ظ

    فرا رسیدن یوم الله قدس شریف را به پیشگاه مقام معظم رهبری و تمام سربازان جان بر کف انقلاب را تبریک گفته. و اینجانب متولی مسجد اویس قرنی تربت جام جمعی از هیئت نماز گزاران مسجد کاملا آماده به گوش رهنمودهای رهبر معظم انقلاب هستیم و از ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین دفاع میکنیم. و تجاوز ضد بشری رژیم غاصب صهیونستی را محکوم مینماییم و کاملا آماده عمل به رهنمودهای معظم له هستیم….

    مسجد اویس قرنی (تربت جام)

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست