شناسه خبر: 6876

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6876

امام جمعه حاجی قوشان گنبدکاووس:
بیت المقدس قلب اسلام است/ مکر منافقان به جایی نمی رسد
امام جمعه اهل سنت حاجی قوشان گنبدکاووس گفت: بیت المقدس قلب اسلام است و اسرائیل غاصب در تلاش است با حمایت آمریکا و منافقین، قلب اسلام را تصاحب و بر فلسطین سلطه یابد، اما راه به جایی نخواهد برد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان به نقل از قابوس نامه، آخوند محمد مختوم نژاد در گفتگو با خبرنگار ما با عنوان این مطلب افزود: خداوند بزرگترین دشمن اسلام را یهود اعلام کرده است و یهودیان از همان صدر اسلام  تاکنون برای ضربه به اسلام نقشه کشیده اند.

وی افزود: همیشه حامیان یهود، منافقین بودند و امروزهم مسلمانانی که به جای حمایت از فلسطین در کنار اسرائیل قرار گرفته اند منافقان عصر ما  هستند.

آخوند مختوم نژاد تصریح کرد: در عصر پیامبر (ص) نیز کفار با کمک منافقین به اسلام ضربه می زدند اما موفق نشدند و منافقان امروز هم پیرو همان تفکرند، اما به جایی نمی رسند و خداوند خود فرموده است “ومکرو و مکروالله و الله خیر الماکرین”.

امام جمعه حاجی قوشان خاطرنشان کرد: به فرمودۀ  مقام معظم رهبری، دشمنان اسلام آخرین روزهای عمر خود را می گذرانند و تاکنون هم تلاش های زیادی کرده اند اما به جایی نمی رسند و روزی خواهد رسید که ان شاالله بیت المقدس به دست مسلمانان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست