مدیرمرکز بزرگ اسلامی سقز
بیداری اسلامی در منطقه از برکت وجود رهبر ایران و نشات گرفته از اندیشه امام راحل است
مدیرمرکز بزرگ اسلامی سقز گفت: امروز از برکت رهبری حضرت امام خامنه‌ای و بیداری اسلامی نشات گرفته از اندیشه حضرت امام در قلب اروپا صدای اذان را می‌شنویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا نقیبی اظهار کرد: در سالگرد ارتحال حضرت امام راحل هستیم این ارتحال را به تمام مسلمانان جهان تسلیت عرض می‌کنم.
وی افزود: امروز به برکت اندیشه حضرت امام است که در قلب آمریکا در کشورهای آمریکای جنوبی می‌بینیم که عکس سردار دلها سردار عرصه شرف جهاد شهید والامقام قاسم سلیمانی ادای احترام می‌کنند.
ایران قدرتمندترین کشور در خاورمیانه است
مدیرمرکز بزرگ اسلامی سقز اضافه کرد: امروز از برکت اندیشه حضرت امام است که جبهه مقاومت در برابر زورگویان و اسرائیل کودکش مقاومت می‌کند و دنیا اعتراف می‌کند که قدرتمندترین کشور خاورمیانه جمهوری اسلامی است.
ماموستا نقیبی گفت: امروز برای اولین بار در تاریخ شاهد هستیم یک کشور به صورت رسمی به آمریکا حمله و پایگاه عین الاسد موشک شلیک می‌کند و این نشان از قدرت جمهوری اسلامی است.
وی اذعان کرد: این نشان از قدرت جمهوری اسلامی است که بدون هیچ واهمه‌ای به کشوری زورگو و ظالم حمله می‌کند که خود را کدخدایی جهان می‌داند.
وی عنوان کرد: امروز از برکت رهبری حضرت امام خامنه‌ای است که بیداری اسلامی در منطقه نشات گرفته از اندیشه حضرت امام شکل گرفته و موجب شده که در قلب اروپا صدای اذان را بشنویم.
گسترش دین اسلام در قلب اروپا از برکات انقلاب اسلامی است
مدیرمرکز بزرگ اسلامی سقز گفت: به برکت انقلاب اسلامی امروز پیروان اسلام در دنیا در حال گسترش هستند و این مصداق فرمایش پیامبر مکرم اسلام است که فرمودند« هر صد سال شخصی خواهم فرستاد که احیاگر تفکر دینی در بین جامعه باشد».
ماموستا نقیبی اظهار داشت: حضرت امام راحل یکی از این انسان‌ها بود که احیای تفکر دینی را در جامعه با نفس مسیحای خود برقرار نمود و امروز مسلمانان متحد و یک دست در برابر جنایتکاران آمریکایی و اسرائیلی ایستادگی می‌کنند.
وی افزود: امروز کشورهایی که به نوعی جیره خوار استکبار هستند مورد تنفر آزادی خواهان جهان هستند امروز خوشحال هستیم که در کشوری زندگی می‌کنیم که رهبر انقلاب و کشور ما همه مسلمانان را به وحدت، نوع دوستی، دوری از تفرقه و احترام به اندیشه هم دعوت می‌کند.
مدیرمرکز بزرگ اسلامی سقز عنوان کرد: این از برکت اندیشه حضرت امام است که جمهوری اسلامی بدون توجه به اختلاف مذهب، رنگ و زبان از مظلومان جهان دفاع می کند که نمونه آن دفاع ایران از فلسطین و بسیاری از کشورهایی است که مسلمان اهل سنت هستند.
ماموستا نقیبی اظهار کرد: این نشان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران مدافع حق مسلمانان است و از دین اسلام و مسلمانان بدون توجه به مذهب و غیره دفاع می‌کند.

فهرست