شناسه خبر: 6243

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6243

مدرس مدرسه علوم دینی نور بناور:
بیداری و آزادگی پیام بزرگ روز جهانی قدس است
مدرس مدرسه علوم دینی نور بناور در سیمین شهر گفت: بیداری، آزادگی، عزت و سربلندی پیام بزرگ روز جهانی قدس است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان،  آخوند نیاز قلیچ حنفی بمناسبت روز قدس به خبرنگار ما گفت: روز قدس پیام مهمی دارد، پیامی برای تمام زندگی، پیام هدف ساز و آن پیام بیداری، آزادگی، عزت و سربلندی امت اسلامی است که امام راحل این روز را بعنوان نماد پیروزی حق بر باطل تعیین فرموده اند.

وی با تاکید بر حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: وظیفه مردم این است که با حضور پرشور بیداری و هوشیاری خود را در مقابل مستکبران به اثبات برسانند تا مشت محکمی به دهان یاوه گویان همچون ترامپ و نتانیاهو باشد.

مدرس مدرسه علوم دینی نور بناور با بیان اینکه، روز قدس روز اسلام و روز فریادخواهی مسلمانان در دفاع و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است، تصریح نمود: حضور منسجم و پرشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس لرزه بر پیکر استکبار جهانی خواهد انداخت.

آخوند نیاز قلیچ حنفی این روز عظیم را روز مظهر مبارزه با ظلم و ستم و دستیابی به استقلال و آزادگی دانست و خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی یکبار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس خشم و انزجار خود را از سران استکبار و دشمنان به نمایش خواهند گذاشت.

وی ضمن دعوت مردم برای حضور هرچه باشکوه‌تر در مراسم راهپیمایی روز قدس افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست