امام جمعه اینچه برون:
تأسیس تبلیغات اسلامی باعث تحول در مسیر فرهنگ دینی در کشور شد
امام جمعه اهل سنت اینچه برون گفت: تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی باعث تحول در مسیر فرهنگ دینی در کشور و منشا خدمات بی شمار شد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند مدد آقا هوشمند در نماز جمعه این هفته اهل سنت اینچه برون گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در سال ۱۳۶۰ به فرمان حضرت امام خمینی (ره) تاسیس شد و این نهاد با هدف اعتلای فرهنگ ناب اسلامی فعال گردید.
وی با اشاره به اول تیرماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به نقش و اهمیت این سازمان فرهنگی در جامعه، گفت: تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی باعث تحول و دگرگونی های زیادی در مسیر فرهنگ دینی و اسلامی و منشاء خیر و برکات بسیاری برای کشور ما بوده و هست.
امام جمعه اهل سنت اینچه برون تصریح نمود: حضرت امام خمینی (ره) با توجه به اهمیتی که برای تبلیغ دینی قائل بودند در ابتدای انقلاب دستور تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی را دادند.
آخوند مدد آقا هوشمند در بخش دیگری از سخنان خود، به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر نیز گفت: اعتیاد از مهمترین آسیب‌ های اجتماعی در جامعه به حساب می‌آید که به سبب ویژگی‌های ذاتی خود، اغلب با سایر آسیب‌ها همراه می‌شود و موجب هدر رفتن نیروهای ثمربخش جامعه می‌‌شود.
وی با بیان اینکه اقدامات پیشگیری از مواد مخدر بهتر از درمان است، گفت: اعتیاد یک مساله اجتماعی است و توجه بیشتر به مساله آموزش در راستای مقابله با اعتیاد تاثیر گذار خواهد بود.
امام جمعه اهل سنت اینچه برون در ادامه سخنان خود با اشاره به آغاز هفته قوه قضائیه افزود: قوه قضائیه مظهر اقتدار نظام در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است و بخش قابل توجهی از امنیت پایدار کشور مرهون تلاش های بی وقفه و صادقانه قضات و کارکنان آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست