مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه خبر داد:
تأکید خدام حرم رضوی بر مودت و اخوت با برادران اهل سنت در زیر چتر سایه خورشید
خادمان بارگاه منور رضوی همه ساله در راستای تأکید بر مودت و اخوت با برادران اهل سنت کرمانشاه با مردم و علمای اهل سنت دیدار داشته و وحدت و یکپارچگی مثال زدنی برادران شیعه و اهل سنت را به نمایش می گذارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنتسید محمد جعفر امامیان مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه با تبریک بمناسبت فرارسیدن دهه کرامت بیان داشت: خوشبختانه استان کرمانشاه همچون سنوات گذشته میزبان خدام و پرچم رضوی بوده و با در نظر گرفتن تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی سیزدهمین جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید در این استان رقم خواهد خورد.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی خاطر نشان کرد: همه ساله قریب به ۲۵۰ برنامه، جشن، مراسم و مسابقه با حضور خدام در استان کرمانشاه برگزار می شد ولی با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا تمامی برنامه ها به شکل مجازی و گاهأ با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت بازدید برگزار می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: خادمان بارگاه منور رضوی همه ساله در راستای تأکید بر مودت و اخوت با برادران اهل سنت کرمانشاه با مردم و علمای اهل سنت دیدار داشته و وحدت و یکپارچگی مثال زدنی برادران شیعه و اهل سنت را به نمایش می گذارند.

امامیان گفت: جهت پیشگری از ابتلا و انتشار ویروس کرونا برنامه ها و مراسمات صرفأ به شکل مجازی بوده و ۸۰ بسته تبرکی نفیس تقدیم علمای اهل سنت شده است.

این مسئول در پایان یادآور شد: خوشبختانه اتحاد و یکپارچگی در میان برادران اهل سنت و شیعه در استان کرمانشاه مثال زدنی بوده و نمونه این اتحاد در جنگ تحمیلی و شهادت این عزیزان در راستای پاسداری از انقلاب و نظام کاملا مشهود است.

 

فهرست