آسیه میرزاعلی
تبیین سبک زندگی اسلامی از مهم ترین برنامه های حوزه است
ز مهم ترین برنامه های مدرسه علوم دینی ام الابرار آق قلا، تحکیم بنیان خانواده و حفظ ارزش های دینی و اخلاقی در سایه تبیین سبک زندگی اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آسیه میرزاعلی در نشست هم اندیشی بانوان فرهیخته و تقریبی اهل تسنن و تشیع گلستانی در گرگان گفت: از مهم ترین برنامه های مدرسه علوم دینی ام الابرار آق قلا، تحکیم بنیان خانواده و حفظ ارزش های دینی و اخلاقی در سایه تبیین سبک زندگی اسلامی است.
وی با بیان اینکه، امروز حال دختران و پسران و مردان و زنان جامعه ما خوب نیست، افزود: جوان امروز فقط با صحبت کردن راضی نمی شود بلکه باید پیگیر آن بود و جویای حال او باشیم تا جذب دین شده و در این راستا مشکلاتش هم رفع گردد.
مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا در بخش دیگری از سخنان خود افزود: امروز همه ما سعادت و خوشبختی می خواهیم و همه دوست داریم موفق بشویم و در جهت جلب رضایت خداوند متعال قدم بر داریم.
خانم میرزاعلی، وحدت و همدلی را رمز پیروزی مسلمانان دانست و گفت: امت اسلامی با حفظ انسجام و همگرایی می تواند موانع بزرگی را که دشمنان برای تضعیف مسلمین قرار می دهند از پیش رو بردارند.

فهرست