رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش کردستان
تبیین مفاهیم دین مبین اسلام و اخلاق از مهم‌ترین رسالت دارالقرآن‌ها است
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش کردستان گفت: دارالقرآن‌ها باید مفاهیم دین مبین اسلام و اخلاق را برای دانش‌آموزان تشریح و تبیین کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، نعمت‌الله مرادی، در گردهمایی مدیران دارالقرآن آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان کردستان اظهار کرد: این گردهمایی با هدف تشریح و تبیین برنامه‌های حوزه قرآن، عترت و نماز برگزار شد.

وی به رسالت خطیر دارالقرآن‌ها پرداخت و تأکید کرد: دارالقرآن‌ها باید مفاهیم دین مبین اسلام و اخلاق را برای دانش‌آموزان تشریح و تبیین کنند.
وی از مسئولان دارالقرآن آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان خواست با حضور در مدارس و مراکز آموزشی در جذب و علاقمند کردن دانش‌آموزان به حضور در دارالقرآن‌ها با جدیت فعالیت داشته باشند.
مرادی طرح ملی حفظ جزء سی‌ام قرآن کریم را طرح بسیار ارزشمند و خوب در راستای ترویج قرآن و نماز در مدارس دانست و بر اجرای مطلوب این طرح در دارالقرآن‌ها تأکید کرد.
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش کردستان ادامه داد: طرح ملی حفظ جزء سی‌ام قرآن کریم با توجه به امتیازاتی که برای دانش‌آموزان دارد باید همانند سال گذشته و با کیفیت بیشتری ادامه پیدا کند.
وی در پایان یادآور شد: قرآن مهم‌ترین منبع شفا و درمان دردهای جسمانی و روحانی است و می‌تواند بهترین مسیر هدایت انسان‌ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست