عالم اهل سنت روستای مژن آباد خواف:
تجاوز و خوی استکباری از ویژگیهای رژیم جنایتکار آمریکاست
مولوی سید حسام الدین حسینی گفت: به هر متجاوزی که بخواهد این حریم قانونی را نقض کند، هشدار مي دهيم كه در صورت تجاوز با پاسخ کوبنده نیروهای جان برکف سپاه و ارتش ما روبرو خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مولوی سید حسام الدین حسینی امام جماعت مسجد جامع اهل سنت روستای مژن آباد در جمع نمازگزاران این مسجد با اشاره به انهدام پهباد جاسوسی آمریکا در آب های خلیج فارس و مرزهای جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: این موضوع نشان از قدرت و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در این عرصه دارد.

ایشان ضمن اشاره به گستاخی ها و قلدری های آمریکا در سطح جهان و همچنین ضمن بر شمردن تعدادی از ویژگی های خاص  پهباد جاسوسی آمریکا، انهدام آن را کار و اقدامی مهم ارزیابی کرد.

مولوی حسینی ابراز داشت: دفاع از حریم زمینی، هوایی و دریایی حق کشور ایران است و به هر متجاوزی که بخواهد این حریم قانونی را نقض کند، هشدار می دهیم که در صورت تجاوز با پاسخ کوبنده نیروهای جان برکف سپاه و ارتش ما روبرو خواهند شد.

ایشان همچنین به گوشه هایی از نقض قوانین بین المللی توسط آمریکا به ویژه در کشورهای عراق ، سوریه و افغانستان اشاره کرده و تجاوز را عادت و خوی همیشگی سردمداران آمریکا دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست