تجلیل دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی از خبرگزاری بین المللی قرآن کریم
دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی از ایکنا بابت انعکاس مطلوب مسابقات قرآن طلاب و روحانیون اهل سنت قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی پس از برگزاری ششمین دوره مسابقات قرآن طلاب و روحانیون اهل تسنن و انعکاس درخور این رویداد مهم در خبرگزاری قرآن، از تلاش‌های این خبرگزاری، قدردانی کرد.
بر همین اساس در بخشی از پیام تقدیر این دبیرخانه آمده است؛ «اکنون که با عنایت الهی و تلاش ارجمند خادمان دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و دفاتر استانی نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت، ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت کشور در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، به میزبانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور به نحو شایسته و با شکوهی برگزار گردید، مراتب قدردانی و امتنان خود را از تلاش ارزنده در پوشش خبری و رسانه‌ای بزرگترین رویداد قرآنی اهل سنت کشور اعلام داشته و از خداوند کریم توفیق خدمت‌گزاری به آستان پربرکت کتاب الله و مکتب روحبخش اسلام را برای همه حاملان و عاملان قرآن مسئلت داریم».
یادآور می‌شود، ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت طی روزهای ۱۲ تا ۱۵ اسفندماه در استان گلستان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست