امام جمعه اهل سنت بندر پرک؛
تحریم سپاه همان تحریم ملت شریف ایران و هر آزاده ای که سر تا سر جهان هستند
شیخ یاسین احمدی امام جمعه اهل سنت بندر پرک در بیانیه ای تحریم سپاه را تحریم ملت ایران و آزادگان جهان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از بوشهر، شیخ یاسین احمدی امام جمعه اهل سنت بندر پرک در بیانیه ای تحریم سپاه را تحریم ملت ایران و آزادگان جهان دانست.

متن پیام بدین شرح است:

بِسْم الله الرحمن الرحیم

شکی در آن نیست که آمریکا بازیچه‌ی لابی یهودی صهیونیستی همان سازمان رسمی که در تصمیم و قانون‌گذاری مجلس آمریکا تأثیر دارد، می‌باشد و هر اقدام آمریکا در خاورمیانه با امنیت اسرائیل غاصب، ربط دارد.

بعد از انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف و به رسمیت شناختن بلندای جولان سوریه  به‌عنوان سرزمین اسرائیل، امروز نوبت درج نیروی مردمی سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریست، اقدامی عجیب و اولین بار است نیروی نظامی یک کشور مستقل را تروریست خواندن!؟

آمریکا بداند همه‌ی ملت‌ها و انسان‌های آزاده از دیرزمان از آن زمان بخاک و خون کشیدن مردم ژاپن، ویتنام، افغانستان، عراق، حمایت بی‌چون‌وچرا و کورکورانه از رژیم غاصب و آواره نمودن مردم فلسطین، ترازوی شما را قبول ندارند و به رسمیت نمی‌شناسند، آزادی و دموکراسی را دست‌آویزی برای چپاول و غارت ملت‌ها و حمایت اسرائیل قرار داده اید.

ما ملت ایران این اقدام خصمانه را به‌شدت محکوم می‌کنیم و تحریم سپاه پاسداران را تحریم ملت و مردم ایران می‌دانیم

بیداری و اتحاد ملت‌ها در کرانه‌های جهان اسلام و در خاورمیانه نمایان است، و با یاری الله، قدرت پوشالی مغرورانه آمریکا روبه افول و نابودی است.

یاسین احمدی

امام‌جمعه اهل سنت بندر پرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست