شناسه خبر: 3031

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3031

امام جمعه مریوان:
تحرکات مفسدان اقتصادی در نطفه خاموش شود
امام جمعه مریوان گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) تحرکات دلالان و مفسدان اقتصادی را در نطفه خاموش کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، ماموستا مصطفی شیرزادی، امام جمعه مریوان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، ضمن تبریک اعیاد مبارک شعبانیه و هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان(عج) اظهار داشت: این نیروهای خدوم و تلاتشگر فرشته نجات انسان‌ها هستند که جا دارد زحمات بی‌بدیل آنان را ارج نهیم.

وی افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) به‌صورت شبانه‌روزی و در هر شرایطی که دشمنان تحرکاتی برای ایجاد ناامنی در کشور داشته باشند در برابر آنان سینه سپرده کرده و برای حفظ امنیت کنونی و جان مردم کشور و کردستان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

امام جمعه مریوان با بیان اینکه «امنیت اقتصادی» در جامعه بسیار مهم و ضروری است، تصریح کرد: امیدواریم سربازان گمنام برای شناسایی و مبارزه با مفسدان اقتصادی همانند تلاش کنند و اجازه ندهند عده‌ای رانت‌خوار باایجاد وضعیت بحرانی و سوء استفاده اقتصادی موجب ناامنی و بدبینی مردم به نظام و انقلاب شوند.

وی خواستار شد: سربازان گمنام امام زمان(عج) تحرکات دلالان و مفسدان اقتصادی را در نطفه خاموش کنند.

ماموستا شیرزادی با ذکر اینکه «امنیت و آسایش» جزء لاینفک زندگی انسان‌هاست و بدون این نعمت الهی هیچ‌کس نمی‌تواند زندگی کند، گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) بدون ادعا و هیچ چشم‌داشتی بلکه فقط به خاطر وجدان درونی خود به مردم ایران خدمت می‌کنند و همواره توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.

امام جمعه مریوان خاطرنشان کرد: نقش سربازان گمنام امام زمان(عج) در تامین امنیت مرزهای کشور و کردستان بسیار موثر و بی‌بدیل است بطوریکه مردم در هر ساعتی از شبانه‌روز در هر نقطه از این استان بخواهند تردد، تفریح، مسافرت و یا کار کنند با آرامش کامل و بدون هیچ‌گونه ترس و واهمه‌ای از وجود دشمنان و اراذل و اوباش فعالیت و اهداف خود را دنبال می‌کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست