شناسه خبر: 837

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=837

مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش:
تحریم اقتصادی فرصتی برای رونق تولید داخلی است
حجت الاسلام عزت شیخ مدیر حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش در گفت و گو با رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان تاکید کرد : تحریم اقتصادی فرصتی برای رونق تولید داخلی است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ؛ حجت الاسلام عزت شیخ مدیر حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش در گفت و گو با رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان تاکید کرد : تحریم اقتصادی فرصتی برای رونق تولید داخلی است .

وی افزود : رهبر معظم انقلاب اسلامی هر ساله هدفی را برای مردم و مسئولان کشور ترسیم می کنند و امسال نیز مانند چند سال گذشته به ارزش تولیدات داخلی پرداختند و با نامگذاری سال با عنوان رونق تولید بر اهمیت این موضوع تاکید فرمودند .

مدیر حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش گفت : امروز دشمن برای ضربه زدن به ملت ایران از راه فشار اقتصادی و تحریم وارد شده است و قصد دارد مردم را از مسیر پیشرفت و آرمان ها و ارزش های خود دور کند .

وی ادامه داد : رهبر انقلاب با شناخت کامل نسبت به مسایل سیاسی و اقتصادی ، هوشمندانه برای چندمین سال پیاپی بر اهمیت تکیه بر تولیدات و کالاهای داخلی تاکید فرمودند تا مردم و مسئولان در مسیر پیشرفت قدم بردارند و با تکیه بر نیروهای داخلی در مقابل توطئه دشمنان ایستادگی نمایند .

حجت الاسلام عزت شیخ در ادامه این گفت و گو با تاکید بر حمایت از کالای ایرانی ، اظهار داشت : تولیدات داخلی باید از کیفیت لازم برخوردار باشند و این امر مستلزم نظارت و نگاه ویژه مسئولان امر است تا کالایی تولید شود که لایق مردم ایران باشد .

وی با تمجید از دیدگاه روشن رهبر معظم انقلاب که سال جدید را سال رونق تولید نامگذاری فرموده اند ، اظهار داشت : همه صاحبان فکر و اندیشه باید از این فرصت استفاده کنند و نظریات خود را در زمینه های مختلف برای رونق تولید ارایه نمایند تا کشور به خودکفایی کامل برسد .

مدیر حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش با تاکید بر اینکه تحریم اقتصادی فرصتی برای رونق تولید داخلی است ، خاطر نشان کرد : باید راه های قاچاق کالا بسته شود ، باید از فرصت تحریم برای تکیه بر نیروهای داخلی استفاده کرد تا به رونق برسیم و کشور در مسیر پیشرفت قرار گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست