روحانی اهل سنت لبنان:
تحریم های اقتصادی ایران، حزب الله و محور مقاومت بر قدرت و پیروزی های آن می افزاید
شیخ احمد قطان گفت: ما اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریسم را محکوم می کنیم و این اقدام واکنش طبیعی است به آنچه سپاه به مستضعفین و مقاومت در سرتاسر جهان تقدیم می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، شیخ احمد قطان رئیس جمعیت “قولنا و العمل” و شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش “اصلاح و وحدت” لبنان با شیخ عبد المجید عمار عضو شورای سیاسی حزب الله دیدار و پیرامون آخرین تحولات داخلی و منطقه گفتگو کردند.

شیخ احمد قطان در این دیدار گفت: ما اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریسم را محکوم می کنیم و این اقدام واکنش طبیعی است به آنچه سپاه به مستضعفین و مقاومت در سرتاسر جهان تقدیم می کند و این هزینه ای که ایران، حزب الله و محور مقاومت می پردازد طبیعی است؛ چرا که این محور پیروزی های بسیاری را در فلسطین، سوریه و لبنان محقق ساخته و تحریم های اقتصادی ایران، حزب الله و محور مقاومت بر قدرت و پیروزی های آن می افزاید.

شیخ ماهر عبد الرزاق بر حمایت از محور مقاومت به ویژه ایران و حزب الله تاکید و قرار دادن سپاه در لیست تروریسم را محکوم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست