شناسه خبر: 770

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=770

امام جمعه موقت سنندج:
تحقق شعار سال در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد
امام جمعه موقت سنندج گفت: باید با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری تحقق شعار سال در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد و تولیدکنندگان نیز در سال «رونق تولید» کیفیت محصولات خود را ارتقاء دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، ماموستا سیداحسن حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با اشاره به برکات ماه مبارک رجب بر بهره‌گیری هرچه کامل از این ماه تاکید کرد و اظهار داشت: ماه رجب و ماه شعبان فرصتی برای آماده‌سازی انسان برای ورود به ماه مهمانی خداوند است.
وی در ادامه با تاکید بر حفظ وحدت، اتحاد، انسجام، یکپارچگی، برادری و یکدلی از سوی مسلمانان افزود: امیدواریم مسلمانان از اختلاف و تفرقه دوری کنند و زمینه یاس و شکست دشمنان را فراهم سازند.
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه بدگویی، غیبت و تهمت از ویژگی‌های بدی است که انسان باید از آنها دوری کند، گفت: غیبت از جمله گناهانی است که علاوه بر جنبه حق‌اللهی جنبه حق‌الناسی هم دارد.
وی در ادامه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نام‌گذاری سال جدید با محوریت رونق تولید هم گریزی زد و خاطرنشان کرد: امیدواریم در سایه انسجام و مشارکت گسترده مردم و تلاش مسوولان شاهد کاهش دغدغه‌های اقتصادی و معیشتی در جامعه باشیم.
وی تصریح کرد: باید با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری تحقق شعار سال در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد و تولیدکنندگان نیز در سال «رونق تولید» کیفیت محصولات خود را ارتقاء دهند.
امام جمعه موقت سنندج افزود: همه باید برای تحقق شعار سال تلاش و در کنار هم زمینه رونق تولید و رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال را فراهم سازیم.
امام جمعه موقت سنندج در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته خواستار تلاش همه جانبه برای پذیرایی از مهمانان نوروزی شد و افزود: فرهنگ غنی مردم کردستان همواره مهمان‌نوازی را به عنوان شاخصی مهم حفظ کرده است.
ماموستا حسینی با بیان اینکه خوشبختانه امسال کمترین تلفات را در شب چهارشنبه آخر سال داشتیم، گفت:این مهم در سایه فرهنگ‌سازی‌ها و مشارکت و احساس مسوولیت خانواده‌ها تحقق پیدا کرد که قابل تقدیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست