امام جمعه اهل سنت یکه سعود راز و جرگلان:
تحقق شعار سال ۱۴۰۰ باعث پیروزی ملت ایران در مقابل استکبارجهانی خواهد شد
امام جمعه اهل سنت یکه سعود راز و جرگلان گفت: تحقق شعار تولید، پشتیبانی و مانع زدایی باعث می شود تا تحریم های دشمن بر ملت ایران بی اثر شود چراکه در سال 99 حمایت مسئولین و مردم از تولیدات داخلی باعث شد تا دشمن نتواند به اهداف شوم خود برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند رحیم صمدی امام جمعه اهل سنت یکه سعود راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: رهبر عزیز وگران‌قدر انقلاب هرساله شعارهایی را که برای سال‌ها انتخاب و نام‌گذاری می‌نماید که باعث رشد و پیشرفت کشور می‌شود و امسال نیز همچون سال‌های گذشته به این شعار مقام معظم رهبری همه ما جامعه عمل می‌پوشانیم و با مصرف کالاهای میهن عزیزمان، جمهوری اسلامی ایران را در جهان زبانزد خواهیم کرد.

آخوند صمدی تصریح کرد: همه ما ملت ایران اسلامی باید همچون سال های گذشته دست از خرید کالاهای خارجی برداشته و به سوی کالاهای ایرانی روی بیاوریم و باید با این کار بیش ‌از پیش توسعه و پیشرفت کشور را مهیا کنیم.

وی بیان داشت: در سال ۹۹ ما شاهد بودیم که برخی از کارخانجات به دلیل مشکلات اقتصادی از چرخه تولید بازمانده بودند و اینجا همت مسئولین و مردم را می طلبد چرا که مسئولین باید تسهیلات ویژه برای این تولید کنندگان بدهند و مردم نیز باید خرید کالاهای ایرانی از آنها حمایت کنند.

روحانی اهل سنت راز و جرگلان ادامه داد: دشمنان چشم پیشرفت ایران اسلامی را ندارند و از طریق مختلف می خواهند به ما ضربه بزنند و ما باید با اجرایی نمودن فرامین رهبری در مقابل آنان بایستیم و اجازه دخالت به ظالمان در امورات داخلی کشور را ندهیم.

فهرست