امام جمعه مسجد محمد مصطفی (ص) دولت آباد کرمانشاه:
ترامپ، چهره واقعی خونخوارانه دولت مستکبر و تروریست آمریکا را به جهانیان نشان داد
امام جمعه مسجد محمد مصطفی (ص) دولت آباد کرمانشاه در خطبه های نماز جمعه این هفته که با حضور نمازگزاران برگزار شد با اشاره به وقایع اخیر در کشور آمریکا ابراز داشت: ترامپ، چهره واقعی خونخوارانه دولت مستکبر و ترویست آمریکا را به جهانیان نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا ملا اسامه مرادی امام جمعه مسجد محمد مصطفی (ص) دولت آباد کرمانشاه در خطبه های نماز جمعه این هفته که با حضور نمازگزاران برگزار شد با اشاره به وقایع اخیر در کشور آمریکا ابراز داشت: انتخاب بایدن به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا و حقارت ترامپ این را به ما ثابت می کند که سگ زرد برادر شغال است.

امام جمعه مسجد محمد مصطفی (ص) دولت آباد کرمانشاه یادآور شد: ترامپ دیوانه که چهره واقعی خونخوارانه دولت مستکبر تروریست آمریکا را به جهانیان نشان داد و سبب رسوایی آنان شد به نظربنده مجبور به حذف اوشدند تا بیشتر از این شرمنده نشوند.

این مسئول با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: در ابتدا باید تلاش کنیم تغییرات را ایجاد کنیم و دولت برنامه درست اقتصادی را طرح ریزی کرده و بر توان و نیروی جوان و با استعداد تکیه کنیم قطعأ مشکلات و فشارهای اقتصادی و مشقت مردم کاسته خواهد شد.

 

فهرست