شناسه خبر: 23519

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=23519

امام جمعه شهر تاتار علیا:
تربیت فرزند صالح یکی از مهمترین وظایف والدین است
امام جمعه اهل سنت شهر تاتار علیا گفت: تربیت فرزند صالح یکی از مهمترین وظایف والدین است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان،، آخوند حاج محمد جرجانی در نماز جمعه تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸ در مصلی اهل سنت شهر تاتار علیا گفت: تربیت فرزند صالح یکی از مهمترین وظیفه والدین است که باید مورد توجه قرار بگیرد و آنها علاوه بر فراهم کردن شرایط مناسب برای رفاه فرزند باید به این امر مهم نیز توجه داشته باشند.
وی با بیان اینکه، خیلی از آداب را باید از همان کودکی به فرزند یاد داد، افزود: مثلا پدر و مادر از همان کودکی باید به فرزند یاد بدهند که غذا خوردن را با نام خدا شروع کنند و همچنین از همان کودکی به او یاد بدهند که نماز بخوانند و روزه بگیرند.
امام جمعه شهر تاتار علیا با بیان اینکه، داشتن فرزند صالح آرزوی هر پدر و مادری است، گفت: فراخواندن فرزندان به سوی نماز و قرآن و رفتارهای خوش و مناسب از روش های داشتن فرزند صالح است و بنابراین مهمترین کار ما در مقابل فرزندانمان تربیت درست آنان است که می تواند آنها را از گمراهی نجات دهد.
آخوند حاج محمد جرجانی تصریح کرد: یکی دیگر از مهمترین کارهای ما یاری کردن فرزندانمان در انتخاب دوست مناسب است، زیرا انتخاب دوست یکی از انتخابات مهم زندگی است که می تواند حسرتی طولانی در زندگی افراد به همراه داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست