امام جمعه اهل سنت چاه مبارک؛
تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا نشانگر عمق دشمنی آنان با ملت ایران است
شیخ ابراهیم مقدسی امام‌جمعه اهل سنت چاه مبارک با اشاره به اینکه تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا و ترامپ نشان‌دهنده عمق دشمنی آنان با ملت تیران است، با صدور پیامی این اقدام خصمانه آمریکا را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از بوشهر، شیخ ابراهیم مقدسی امام‌جمعه اهل سنت چاه مبارک با اشاره به اینکه تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا و ترامپ نشان‌دهنده عمق دشمنی آنان با ملت تیران است، با صدور پیامی این اقدام خصمانه آمریکا را محکوم کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم.

اگر سپاه نبود کشور هم نبود (امام خمینی، رحمه الله)

آمریکای جنایتکار یکی از دشمنان سرسخت اسلام و مسلمین و دشمن سرسخت ملت ایران است و همیشه دنبال ایجاد تفرقه و ضربه زدن به اسلام و مسلمین است.

همواره درصدد ایجاد تفرقه و ضربه زدن به منافع ملت ایران بوده و اخیراً یکی از نقشه‌های پلید و شوم آمریکا و شخص ترامپ، قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، که نیروی مردمی و انقلابی است، در لیست گروه‌های تروریستی است؛ این عمل آمریکا نشان‌دهنده عمق دشمنی او با ملت ایران است.

لذا این‌جانب این اقدام آمریکا و ترامپ را به‌شدت محکوم می‌نمایم و حمایت خود را از کلیه نیروهای مسلح کشور ازجمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که حامی تمامیت ارضی کشور می‌باشند اعلام می‌دارم.

ابراهیم مقدسی

امام‌جمعه شهر چاه مبارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست