شناسه خبر: 10547

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=10547

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد
تروریست ها اصل اسلام و جمهوریت را هدف قرار داده اند
رییس دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد گفت: تروریست ها با به شهادت رساندن فرزندان این مرز و بوم، سعی در تضعیف اسلام و جمهوریت ایران دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، خان احمد زاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد گفت: گروهک های تروریستی و معاند با اقدامات شرورانه خود، اصل اسلام و جمهوریت ایران را مورد هدف قرار داده اند.

وی ادامه داد :استکبار جهانی به سر کردگی آمریکای جهانخوار، از همان اوایل پیروزی انقلاب اسلامی با انواع ترفندها و روش های شوم درصدد متوقف کردن حرکت قطار انقلاب بوده است.

رییس دانشگاه آزاد مهاباد عنوان کرد: همکاری با رژیم بعثی در دوران دفاع مقدس تا انواع تحریم ها و جنگ اقتصادی در دوره کنونی که نشان دهنده عزم و برنامه های دشمنان برای نا امیدکردن مردم و به چالش کشیدن نظام اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون که مقاومت مردم در مقابل تحریم ها کم کم آنان را نا امید کرده، دشمنان با ایجاد ترور در منطقه به قصد ایجاد تفرقه و دور نمودن مردم از انقلاب ، شروع به فعالیت کرده اند.

خان احمدزاده تصریح کرد: اهل سنت از اقدامات تروریستی صورت گرفته در پیرانشهر اعلام انزجار می نمایند و حوادث تروریستی بیانگر این است که گروهک های تروریستی،ایرانیت، اسلامیت و جمهوریت نظام و کشور ما را مورد هدف قرار داده اند.

وی با اشاره به نکات حادثه تروریستی اخیر، بیان کرد: اول اینکه هویت، زبان و دین، شیعه و سنی بودن برای تروریست ها اهمیتی نداشته و این کوردلان بدون توجه به اینها، دست به جنایت میزنند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد افزود: دوم اینکه هدف از این اقدامات جنایتکارانه برای تروریست ها ایجاد اخلال و کارشکنی و تضعیف نظام بود  که این بار نیز با هوشیاری، وحدت، همدلی و حمایت همه جانبه مردم از نظام، تیر دشمنان به سنگ خورد.

 

فهرست