مسئول بسیج طلاب و روحانیون مدرسه علوم دینی قباء بندرترکمن:
ترور و این گونه حرکت های بزدلانه ناشی از ترس دشمنان از حرکت تعالی بخش و تمدن ساز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
آخوند عبدالغفور رومی ترور ناجوانمردانه دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
و بسم رب الشهدا والصدیقین
با شهادت دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده عزیز، بار دیگر جهانیان یک حرکت تروریستی و ناجوانمردانه، کوردلانه و نابخردانه دیگر، با محوریت استکبار جهانی و صهیونیست خبیث را به چشم دیدند.
در این حادثه تروریستی، یکی از خادمان علمی و فناوری و دانشمندان خبره نظام مقدس جمهوری اسلامی، توسط ایادی استکبار جهانی، در خون خود غلتید و همچون سایر یاران شهیدش به لقا الله پیوست.
ضمن محکومیت شدید این گونه حرکت های بزدلانه که ناشی از ترس دشمنان ایران اسلامی از حرکت تعالی بخش و تمدن ساز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفت، شهادت و آسمانی شدن دانشمند جهادگر و پاسدار اسلام، “دکتر محسن فخری زاده” را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری و خانواده معزز این شهید سرافراز و ملت قهرمان ایران و عموم آزادگان جهان تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
بدیهی است سیاست ورزان و مجریان داخلی و در رأس آن دولت و دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران باید بعد از کنش ها و واکنش های فراوانی که تاکنون در فضای بین المللی مشاهده شده است، باید حرکت مبتنی بر الفبای غیرت را سرلوحه گفتار و رفتار داخلی و خارجی ساخته و دشمن زبون را آن چنان که ایرانی مسلمان و انقلابی و با شرف باید بشناسد، بشناسند و عمل متناسب با عزت، حکمت و مصلحت و در شأن نظام انقلابی داشته باشند.
دشمنان این نظام مقدس، بویژه آن هایی که ضعف و زبونی برخی عناصر داخلی را فرصتی برای گسترش گستاخی و رذالت خود می بینند، بدانند که بر اساس وعده های الهی و با رهبری داهیانه حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی، پیروزی نهایی از آن جبهه حق و ایران اسلامی است و شکست و عاقبتی تلخ در انتظار آنان است.
مردان میدان مبارزه و جهاد علیه ظلم و کفر و جهل، با تمام وجود آماده باشند.
اینجانب نیز گوش به فرمان مقتدای مقتدر خویش، فرمانده معزز کل قوا آماده جانفشانی و جهاد در راه اعتلای کلمه حق و پیمودن مسیر تمدن سازی نوین اسلامی هستم.
و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

فهرست