شناسه خبر: 83582

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=83582

تفکر بسیجی ضامن پیروزی ملت ایران در عرصه های مختلف است
امام جمعه سنندج گفت: تفکر بسیجی ضامن پیروزی ملت ایران در عرصه های مختلف است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علومی دینی اهل سنت از کردستان،ماموستا فایق رستمی پیش از ظهر امروز در دیدار تعدادی از فرماندهان و بسیجیان با نماینده ولی فقیه در کردستان‌ با اشاره به اینکه تفکر بسیجی ضامن پیروزی ملت ایران در عرصه های مختلف است، اظهار کرد: روحیه ایثار و فداکاری موجب شده بسیجیان در زمان‌های مختلف به صورت موثر در عرصه‌های مورد نیاز نظام و انقلاب وارد شوند و با روحیه بالا کارهای بزرگ را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی امروز بر حاکمیت و بدنه مدیریت کشور استوار شده و با این روحیه و تفکر توانسته‌ایم بیش از کشورهای پیشرفته دنیا در عرصه مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا موفق باشیم.

وی تصریح کرد: بسیجیان در مقابله با کرونا نقش کلیدی و قابل تقدیری داشته اند چرا که این نیروی مقدس در زمان نیاز با تمام وجود و اخلاص کامل پای انقلاب و نظام ایستاده است.

وی با بیان اینکه بسیجیان با روحیه ایثارگری، فداکاری و شجاعت در طول هشت سال جنگ تحمیلی در مقابل ۳۷ کشور دنیا ایستادگی کردند و  نگذاشتند یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان نظام بیافتد، افزود: امروز نیز با همان روحیه به مقابله با کرونا پرداختند که این خود یک جهاد بزرگ است.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: امروز نیز که در صلح و آرامش هستیم کار بسیج هنوز هم تمام نشده و در روزهایی که ویروس کرونا جامعه را در بر گرفته پای کار هستند و در میدان مقابله با این ویروس و خدمت به مردم، کمک به کادر درمانی و کمک‌های مومنانه پیشگام هستند.

انتهای پیام

 

فهرست