مدرس مدارس علوم دینی گلستان:
تاکید رهبر انقلاب برای کمک به سیل زدگان در نماز عیدفطر مایه دلگرمی بود
مدرس مدارس علوم دینی گلستان با بیان اینکه ما به مرور شاهد محقق شدن وعده‌های دولت در استان گلستان هستیم، گفت: مقام معظم رهبری در نماز عید فطر با بیان این مطلب که سیل زدگان را فراموش نکنیم، توجه و مسئولیت پذیری خود را به مردم ایران را نشان دادند که مایه دلگرمی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، آخوند عبد الجلیل فرهمند، یکی از علما و فعالان فرهنگی مذهبی استان گلستان و ترکمن صحرا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب با اشاره به نحوه کمک رسانی به سیل زدگان و رضایتمندی مردم سیل زده از کمک رسانی‌ها گفت: سیل هر چند ویرانی‌های بسیاری را از خود به جای گذاشته است ولی لحظاتی فراموش نشدنی را از ایثار و همکاری اقشار مختلف جامعه ایران را نیز به وجود آورد.

این عالم اهل سنت با اشاره به حضور گسترده آستان قدس رضوی، روحانیون و طلاب شیعه سراسر کشور در سیل اخیر استان گلستان ادامه داد: زمانی که جویای نام و نشان افرادی که برای کمک رسانی به این استان آمده بودند، می‌شدیم، آنها ‌خود را بندگان خدایی معرفی می‌کردند که برای کمک به همنوع و برادران دینی خود آمده‌اند.

این مدرس و ناظر حوزوی با اشاره به کمک‌های مردمی در حادثه سیل اخیر، تصریح کرد: ما قدرت اجتماعی عظیمی به نام مردم داریم که خود به عینه شاهد حضور و کمک رسانی خیل عظیم برادران شیعه به استان گلستان بوده‌ام.

وی درباره کمک به مردم سیل زده خاطر نشان کرد: دولت با وجود تحریم‌ها خدمات زیادی به مردم سیل زده انجام داده و ما به مرور شاهد محقق شدن وعده‌های دولت در استان گلستان هستیم.

آخوند فرهمند با تاکید بر این که مردم استان گلستان محبت و علاقه مردم ایران را به خود احساس کردند، تصریح کرد: کمک‌های مردمی و همچنین محبت و امداد رسانی برادران شیعه باعث شد مردم سیل زده غصه و غم ناشی از سیل را فراموش کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در نماز عید فطر با بیان این مطلب که سیل زدگان را فراموش نکنیم، توجه و مسئولیت پذیری خود را به مردم ایران را نشان دادند که این نکته برای ما دلگرم کننده بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست