تقدیر مولوی سلامی از برخورد به موقع با عوامل هتاکی به اهل سنت /‌ اقدام صداوسیما فرصت نقش‌آفرینی معاندین را گرفت‌
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اقدام به موقع صدا و سیما در مورد هتاکی به مقدسات اهل سنت و برخورد با عوامل شبکه و برنامه سبب شد رسانه‌های معاند فرصت دامن زدن به این موضوع را پیدا نکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم از زاهدان، مولوی نذیراحمد سلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان ضمن محکوم کردن اقدام مداح هتاک در برنامه زنده به مقدسات اهل سنت اظهار داشت: دشمنان اسلام با دیدن وحدت در دنیای اسلام خشمگین هستند به همین دلیل هیچگاه از تلاش برای تفرقه‌افکنی بین برادران اهل شیعه و سنی کوتاه نمی‌آیند.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها بر احترام به قومیت‌ها و مذاهب تاکیدفرموده‌اید و به فرموده ایشان اگر هر کسی دانسته یا ندانسته به مقدسات اهل سنت و تشیع توهین کند، مزدور دشمن است تصریح کرد: از اینکه تنبیه مجازات افراد نامعقول به سرعت در دستور کار قرار گرفت بسیار خرسندیم چرا که این امر سبب شد مردم در رابطه با دشمنی ایران با خود توجیه شوند و هیچ شکافی بین شیعه و سنی ایجاد نشود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از آموزه‌های مهم اسلامی ایجاد وحدت و زدودن تفرقه از جامعه اسلامی است به همین دلیل دشمن باید بداند این نوع حرکات نابخردانه هیچ‌گاه بین شیعه و سنی شکاف ایجاد نمی‌کند.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران یک الگوی مناسب در زمینه وحدت محسوب می‌شود تصریح کرد: وحدت میان شیعه و سنی در جای جای ایران اسلامی نمود پیدا کرده به همین دلیل دشمن از هر راهی برای تفرقه افکنی میان برادران اهل سنت و شیعه استفاده می‌کند.

وی گفت: اقدام به موقع صدا و سیما در مورد هتاکی به مقدسات اهل سنت و برخورد با عوامل شبکه و برنامه سبب شد رسانه‌های معاند فرصت دامن زدن به این موضوع را پیدا نکنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست