امام جمعه پیشکمر:
تلاش دانشمندان کشورمان برای تولید واکسن کرونا کار ارزشمندی است / بیانات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب همه امور است
آخوند آدینه گفت: تلاش و مجاهدت شبانه روزی دانشمندان ایرانی برای تولید واکسن کرونا کاری بسیار ارزشمند و شایسته تقدیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد امین آدینه با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص واکسن کرونا گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب همواره راه و مسیر عظت و شوکت انقلاب را نمایان کرده است و در همه مسائل و امورات فصل الخطاب می باشد.
وی با بیان اینکه، فرایند تولید واکسن ایرانی کرونا نشان می دهد که اتکا به بازوان توانمند فرزندان ایران زمین در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی می باشد تصریح کرد: قطعا با تلاش متخصصان و دانشمندان کشورمان در راه مبارزه با کرونا نیز به چنین دستاورد بزرگی دست یافت‌.
امام جمعه پیشکمر با تاکید براینکه در این شرایط سخت کرونایی نباید وضعیت موجود برای مردم و مسولین عادی شود افزود: بیماری کرونا در همه احوال در کمین است و نباید با غفلت و سادگی باعث شیوع مجدد بیماری کرونا و هدر رفت زحمات و تلاش کادر درمان شویم.
آخوند آدینه ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی آحاد مردم عزیزمان در مقابله با کرونا افزود: لازم است همچون گذشته تمام پروتکل های بهداشتی رعایت شود و مردم باید به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند تا ان شاالله بتوانیم با یاری خداوند متعال و همت دانشمندان کشورمان کرونا را ریشه کن کنیم.

 

فهرست