شناسه خبر: 132142

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=132142

تمدید مجدد مهلت ثبت نام در نخستین مهروازه قرآنی طاها
معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اعلام کرد به دلیل استقبال گسترده از مهلت ثبت نام نخستین مهرواره قرآنی طاها تا پایان آبان ماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی این شورا از تمدید مهلت ثبت نام در نخستین مهرواره قرآنی طاها خبرداد.

بر اساس این گزارش به دلیل استقبال از نخستین مهرواره قرآنی طاها و بر اساس نظر مراکز اسلامی استان‌ها مهلت ثبت نام این دوره از مسابقات تا پایان آبان ماه تمدید گردید.

علاقمندان می توانند با مراجعه صفحه ویژه مهرواره قرآنی طاها در این دوره از مسابقات ثبت نام نمایند.

***صفحه ویژه اولین مهرواره قرآنی طاها***

گفتنی است این دوره از مسابقات با همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به صورت مجازی با عنوان ” مهرواره قرآنی طاها و شعار « قرآن، کتاب زندگی» برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این مسابقات ترویج سبک زندگی اسلامی، شناسایی و تقویت استعدادهای قرآنی در خانواده های طلاب و روحانیون اهل سنت و همچنین ترویج معارف قرآن در فضای مجازی عنوان شده است.

این دوره از مسابقات در رشته های حفظ ۱، ۳، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء، حفظ موضوعی و سوره های منتخب، قرائت ترتیل و تقلیدی، ترجمه و مفاهیم، کتاب خوانی و صحیفه سجادیه در گروه های سنی مختلف برگزار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست