استاد حوزه علمیه الصدیق بیرجند:
تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی توجه به تولیدات داخلی است
مولوی علیرضا مشمول گفت: نام گذاری سال جدید به عنوان جهش تولید دقیقا در راستای سیاست توجه به اقتصاد مقاومتی و درون زا،حمایت از کالای ایرانی و به دنبال آن بالا رفتن تولید و ایجاد اشتغال است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مولوی علیرضا مشمول استاد حوزه علمیه الصدیق بیرجند در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ به عنوان جهش تولید که توسط مقام معظم رهبری صورت گرفت، اظهار داشت: در سال ۱۳۹۹ رهبر انقلاب اسلامی ایران نام خیلی خوب و زیبایی را مناسب با حالات ملت ایران و جامعه بیان نمودند، چنانکه در آغاز سال این سال را به عنوان سال جهش تولید نام گذاری کردند.

وی افزود: این برای دهمین بار است که از سوی مقام معظم رهبری بر مساله اقتصاد در نام گذاری سال تاکید می شود.

مولوی مشمول خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری هر سال در پیام نوروزی خود با توجه به اتفاقات سال پیش رو انتظاراتی از مسئولین دارند و نامی را به‌عنوان شعار سال برای سال جدید انتخاب می کنند، در ادامه نام گذاری سال ۱۳۹۸ را سال رونق تولید نام گذاری نمودند و در آغاز سال ۱۳۹۹ این سال را جهش تولید نام گذاری کردند.

این استاد حوزه علمیه الصدیق بیرجند تصریح کرد: رسیدن به جهش تولید در شرایطی که کشور ما تحت فشار تحریم های ظالمانه آمریکا و متحدانش قرار دارد قطعا می تواند راه برون رفت از فشار اقتصادی و تکیه بر تولیدات داخلی باشد و مسئولین از همین ابتدای سال جدید باید اقدامات لازم را برای رسیدن به جهش مورد نظر رهبر انقلاب انجام دهند.

مولوی مشمول اظهار داشت: نام گذاری سال ۱۳۹۹ جهش تولید دقیقا در راستای سیاست توجه به اقتصاد مقاومتی و درون زا، حمایت از کالای ایرانی و به دنبال آن بالا رفتن تولید و ایجاد اشتغال است که امسال مورد تاکید  رهبر انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

فهرست