امام جماعت اهل سنت روستای کلاته بهار راز و جرگلان:
توافق با رژیم غاصب صهیونیستی خیانتی بزرگ به اسلام و مسلمین است
دولت گلدی قاری نجاهی گفت: توافق و ایجاد رابطه دوستانه با رژیم کودک کش اسرائیل خیانتی فراموش نشدنی از سوی کشورهای عربی به دین مبین اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، دولت گلدی قاری نجاهی امام جماعت اهل سنت مسجد روستای کلاته بهار راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ما در رسانه ها مشاهده نمودیم که چگونه کشورهای عربی با دشمنان رسول الله توافق نامه دوستانه امضاء کردند و بر علیه اسلام و مسلمین قدم برداشتند که این جنایت و خیانت را تاریخ هرگز فراموش نخواهد کرد.

آخوند نجاهی افزود: حکام عرب امروز بازیچه سران جنایتکاری همچون ترامپ نادان و نتانیاهو جنایتکار و خونخوار شده اند و گرفتار باتلاق این مستکبرین شدند و هرگز دیگر از این باتلاق سالم به بیرون نخواهند آمد چرا که  الله تعالی حامی و پشتیبان ملت مظلوم و رنجدیده فلسطین است.

وی بیان داشت: امروز استکبار جهانی در جهان شکست خورده و ما مشاهده کردیم که چگونه شهید حاج قاسم سلیمانی، بساط این کفار در سوریه، عراق و دیگر کشور ها را جمع کرد و اجازه ورود آنها به ایران را نداد و به همین خاطر است که به سمت حکام عرب رفته اند تا در مقابل ایران و فلسطین بایستند و بدانند حق با مسلمین است و کفار هرگز پیروز نخواهند شد.

وی گفت: امروز تمامی مسلمین جهان به خوبی ایران اسلامی را که تنها حامی ملت مضلوم فلسطین است و حکام عربی را که خائنین به اسلام هستند، شناختند و ما امروز به دشمنان فلسطین اعلام می کنیم که با این توافق نامه ها هرگز نمی توانند، به اسلام و فلسطین ضربه بزنند.

فهرست